Rytmus konečne pozná muža, s ktorým sa pobije v ringu na Fight Night Challenge. Je ním legenda MMA

  • Od začiatku novembra sa špekulovalo, proti komu sa raper Rytmus postaví v ringu na podujatí Fight Night Challenge
  • Napokon si zmeria sily s Gáborom Borárosom
  • Poznáme tiež ďalšie dvojice, je sa na čo tešiť
rytmus gabor boraros
Instagram/boraros_gabor, rytmusking
  • Od začiatku novembra sa špekulovalo, proti komu sa raper Rytmus postaví v ringu na podujatí Fight Night Challenge
  • Napokon si zmeria sily s Gáborom Borárosom
  • Poznáme tiež ďalšie dvojice, je sa na čo tešiť

Začiatkom novembra mali fanúšikovia bojových športov dôvod na radosť. Dozvedeli sme sa totiž mená zápasníkov, ktorí sa predstavia na akcii Fight Night Challenge. Tú môžeme označiť ako jednu z najočakávanejších do konca tohto roka.

Už o niečo vyše mesiac, presnejšie 27. decembra, sa dočkáš podujatia, na ktorom sa predstavia mnohé známe mená zo sveta bojových umení. Sledovať súboje bude možné v rámci pay-per-view a ak to protipandemické opatrenia dovolia, tak aj priamo z hľadiska.

Na Fight Night Challenge uvidíš zápasiť viacero známych mien a osobností, nechýbajú Attila Végh (SK), Patrik Rytmus Vrbovský (SK), Emanuel Newton (USA), Čis-T (SK), Gábor Boráros (SK), Jakub Gazdík (CZ), Laky Royal (CZ), Erik Tlkanec (SK), Moloch Vlavo (SK), Michal Plesník (SK), Frayer Flexking (SK) či Denis Farkaš (SK).

Doteraz však nebolo známe, kto sa na očakávanom podujatí proti komu postaví. Dnes je však už všetko inak a verejnosť sa konečne dozvedela, na aké zápasy sa môže tešiť.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Attila Végh si zmeria sily s Emanuelom Newtonom, Čis-T nastúpi proti Flexkingovi a Rytmus sa v ringu postaví proti Gáborovi Borárosovi. Raper Rytmus neskrýva svoje nadšenie a na podujatie je pripravený.

„Prijal som to preto, lebo mam túžbu po nekomforte. Pripomína mi to tiež to, odkiaľ som. Stále trénujem, ísť do ringu je najlepší pocit, je chuť ísť po príprave a mojim fanúšikom chcem ukázať, čo je možné robiť po 40-tke a ako sa dá ísť nad limit svojich možností.“

„Mohol som si zobrať rapera, ktorý má prvý zápas, nespravil som to. Aj Marpa som si zobral ako výzvu. Vždy som robil to, na čo by sa väčšina neodvážila. Čím ťažšie, tým pre mňa lepšie, preto sme si dohodli zápas s Gáborom,“ povedal odhodlane Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Ostro sledovaný bude tiež zápas medzi Molochom a Laky Royal a tešiť sa tiež môžeš na zápasy medzi Jakubom Gazdíkom s Denisom Farkašom a Michalom Plesníkom s Erikom Tlkancom.

Trénovaniu sa venujem roky. Chcel som to skúsiť siahnuť na dno,“ hovorí Moloch o svojej príprave.

Vďaka tejto výzve som dokázal prehĺbiť tréningový proces. Dalo sa to celé dokopy a ideme na to. V konečnom dôsledku sa všetko ukáže v ringu, reči okolo toho sú zbytočné.

Moloch vyvrátil, že by chcel odstúpiť od tejto výzvy: „Chcem nastúpiť, verím, že nastúpim a budem zdravotne fit.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Boráros Gábor (@boraros_gabor)

V podobnom duchu sa vyjadril aj zápasník MMA Attila Végh.

„Vnímam, že ľudia nás neberú už len ako nejakých adrenalínových šialencov, no naše zápasy sú stále zaujímavejšie aj medzi mainstreamovými divákmi. Verím, že im Fight Night Challenge ponúkne skvelú zábavu,“ hovorí žijúca legenda MMA. Rozdá si to s Emanuelom Newtonom.

Celý život som robil bojové športy, vyskúšal som toho veľa. Stále som mal sen vyskúšať box. Dostal som priestor zápasiť so seberovným súperom, rozhodne sa, kto je lepší fighter,“ prezradil Végh.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie