Rytmus po zápase s Borárosom: Klobúk dole všetkým v ringu. Bol to obrovský tlak, vydržal som štyri kolá

  • Premiérový turnaj organizácie FNC priniesol viacero zápasov
  • O hlavný predzápas večera, na ktorý sa všetci tešili, sa postaral Rytmus a Gábor Boráros
  • MMA zápasník však zdolal Paťa až na body
IG/Rytmusking
  • Premiérový turnaj organizácie FNC priniesol viacero zápasov
  • O hlavný predzápas večera, na ktorý sa všetci tešili, sa postaral Rytmus a Gábor Boráros
  • MMA zápasník však zdolal Paťa až na body

Fanúšikovia bojových športov sa dočkali. Okrem známych tvárí zo sveta bojových športov si včera večer v ringu svoje sily zmerali aj slávni raperi a ďalšie športové ikony. Organizátori pre divákov sľubovali exkluzívny kokteil zábavy, adrenalínu a umenia. Nechýbalo ani napätie. O hlavný predzápas večera sa postaral raper Rytmus a známy MMA zápasník Gábor Boráros.

Začiatok bol opatrnejší, postupne sa však prešlo do tvrdších úderov, ktorými Boráros rozhodne nešetril. Patrik vydržal do poslednej sekundy a tvrdý zápas ustál. Zápas hodnotí ako skvelý narodeninový darček k svojim 45. narodeninám. Výsledný verdikt rozhodcov znel 3:0 na body pre aktívnejšieho Gábora Borárosa. 

Tlak ustál do poslednej sekundy

Podujatie sa mu ťažko hodnotí, keďže bol hlavou úplne niekde inde a pripravoval sa na svoj fight. Miluje však vychádzať zo svojej komfortnej zóny a presne to pociťoval v ringu.

„Struhol som si zápas, na ktorý som si dal poriadnu prípravu. Milujem tlak a nekomfort, a tak nejak som sa cítil. Zrazu sa objavila predo mnou v ringu obluda, ktorá vedela, že si nemôže dovoliť, aby som ju ohrozoval. Dal som si štyri kolá,“ hovorí po zápase Rytmus. 

Pozrel si však súboj barbera Lakyho Royal a rapera Molocha Vlavo, pri ktorom očakával, že obaja pôjdu za hranice svojich síl a siahnu na svoje dno. Atmosféru opisuje priam nadpozemsky a hold vzdáva všetkým, ktorí sa kedy postavili do ringu a bojovali.

„Klobúk dole obom. Klobúk dole Čis Tému, klobúk dole všetkým. To si nevieš predstaviť, čo to je sa pripravovať, byť tu celý deň a potom vidieť, ako sa to chystá. To si nevieš predstaviť, o čom teraz hovorím a neviete si to predstaviť ani vy, diváci. Tí, ktorí neboli nikdy v ringu, nechápu, čo za chémia a vibe tu všade okolo je,“ hodnotí zápasenie.

Nemožné neexistuje

Svojich fanúšikov chce svojou prípravou a výkonom hlavne motivovať, aby posúvali stále svoje hranice a neustále prekonávali samých seba.

„Extrémne rešpektujem svojich fanúšikov a milujem presne tých ľudí, ktorí ma majú radi a sledujú ma tie dve dlhé dekády Kontrafaktu alebo aj tvorbu, ktorú som robil ešte predtým, čiže tri dekády. Robím to pre vás a dúfam, že vás inšpirujem a motivujem. To je všetko, čo by som vám chcel odkázať. A nemožné neexistuje,“ dodáva motivačne na záver.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie