Rytmus sa prekvapivo hlási do „politického ringu“: Slovenský raper sa vidí ako šéf tohto ministerstva

  • Patrik "Rytmus" Vrbovský sa vidí na pôde ministerstva kultúry
  • Slovensku veľa dlhuje, tvrdí
Patrik
Ilustračná fotografia SIU
  • Patrik "Rytmus" Vrbovský sa vidí na pôde ministerstva kultúry
  • Slovensku veľa dlhuje, tvrdí

Tento týždeň sme ťa informovali o známych influenceroch, ktorým firmy zrušili spoluprácu ihneď po tom, ako sa dozvedeli, že pred prezidentskými voľbami vyjadrili podporu Petrovi Pellegrinimu.

Medzi týchto influencerov patrí aj žena Patrika „Rytmusa“ Vrbovského. Jasmina Alagič o zrušení spolupráce so spoločnosťou Rauch informovala na sociálnej sieti.

„Vzhľadom k situácii pred a po prezidentských voľbách, k postoju a k vyjadreniam Jasminy na jej sociálnych sieťach, sa klient rozhodol spoluprácu s Jasminou nezačať,“ informovala Alagič, ktorá sa rozhodla mailovú komunikáciu zverejniť. „Toto je tá sloboda slova,“ doplnila Alagič.

Po vlne kritiky, ktorej Alagič musela čeliť, sa k situácii vyjadril aj jej manžel Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Na sociálnej sieti dnes odpovedal na množstvo otázok od svojich fanúšikov. Jedného z nich zaujímalo, či sa slovenský raper vidí v politike. Jeho odpoveď mnohých prekvapila.

Povinnosť voči krajine

Slovenský raper umožnil svojim fanúšikom klásť mu otázky na Instagrame. Jedného z nich zaujímalo, či má záujem o politiku. Raper už v minulosti spomínal možnosť pôsobiť na ministerstve kultúry.

Na otázku raper odpovedal priamo a svojim sledovateľom poslal jasnú správu: „Ja som zvyknutý, že sa ľudia smejú z mojich snov, ale áno, sú to reálne úvahy, pretože v kultúre/šoubiznise som dosiahol všetko. Dlhujem tejto krajine veľa, a preto viem, že je povinnosť starať sa o našu kultúru ako minister.“

Príspevok od Rytmusa na sociálnej sieti.
zdroj: Instagram/@rytmusking

Svoju odpoveď zakončil výstižným hashtagom #RytmusBuduciMinisterKultury.

O spoluprácu prišiel aj slovenský zápasník

Známa firma zrušila spoluprácu aj Attilovi Véghovi. Toho na sociálnej sieti sleduje viac než 400-tisíc followerov. Végh pred prezidentskými voľbami otvorene vyjadril svoju podporu Petrovi Pellegrinimu.

Ako sme ťa informovali, spoluprácu s ním zrušila svetoznáma automobilová značka Renault.

O dôvody sa hlavná tvár MMA na Slovensku podelila na sociálnej sieti. „Vo svetle aktuálnych udalostí sa s Vami potrebujem podeliť o skúsenosť, ktorá vo mne vzbudila pocit, že komunizmus sa vrátil,“ píše v úvode svojho príspevku Végh.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Attila Vegh (@veghattila)

„Dnes som obdržal email, ktorým ma istá komerčná značka ,trestá‘ za to, že som slobodne prejavil pri voľbe prezidenta svoj súkromný politický názor a presvedčenie v domnienke, že žijeme v krajine, kde sa to slobodne prejaviť môže,“ tvrdí zápasník.

Hviezda bojových športov tiež zverejnila mailovú komunikáciu svojho manažéra so zástupkyňou značky. Tá mu zdôraznila, že ambasádori firmy musia byť apolitickí.

„Francúzska firma má takto nastavené pravidlá. Veľká nevôľa sa zniesla na Attilku. Čo by sa dalo ustáť. Ale budem úprimná, nie aj keď náš celý tím ľudí sme na opačnej strane. My, naši najbližší, naše bubliny. Za toto sa ja neviem postaviť. Lebo z môjho pohľadu nejde o rešpekt voči inému názoru. Ale podporu strany, ktorá klame a je krivá.“

Expl0ited sa obul do Végha a Alagič

Ako sme ťa informovali, tieto vyjadrenia upútali pozornosť známeho slovenského influencera Expl0iteda, vlastným menom Petra Altofa. Ten prostredníctvom sociálnej siete vyjadril spomínaným firmám svoj rešpekt.

„S Renaultom inak ja už dávno nespolupracujem, ale obdivujem každého, kto sa aj napriek milión správam, čo im musí teraz chodiť, postaví za svoje hodnoty,“ napísal Expl0ited.

„Ale povedzme si jak je, Attila s tým, že spropaguje fakt hocičo od gamblingu cez nikotín po mäsiarstvo, musí byť na tenkom ľade u veľa klientov a toto bol bold move, čo treba podporiť,“ pokračoval Expl0ited vo svojom vyjadrení.

Známy slovenský influencer sa vyjadril aj k ukončeniu spolupráce spoločnosti Rauch s Jasminou Alagič. Tá spomínala v príspevku, ktorý zverejnila, že ich kroky nemajú nič spoločné so „slobodou slova“.

„Hej, presne toto je tá sloboda slova, ty povieš slobodne sprostosti a niekto slobodne povie, že s tebou nechce mať nič spoločné. Lol, to teraz fakt všetci budú plakať na internetoch,“ zakončil svoje vyjadrenie Expl0ited.

Zdroje: Instagram/@rytmusking, Archív SIU

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá