Známa drogéria prichádza na Slovensko: Vieme, kedy otvorí svoju prvú kamennú predajňu

  • Prvú kamennú predajňu otvorí drogéria už čoskoro
  • Vlastní ju majiteľ obchodného reťazca Biedronka
Žena s košíkom v rukách nakupuje v drogérii.
Ilustračné foto Freepik/@freepik
  • Prvú kamennú predajňu otvorí drogéria už čoskoro
  • Vlastní ju majiteľ obchodného reťazca Biedronka

Na Slovensku sa čoskoro objaví nová značka. Sieť drogérií Hebe, ktorá patrí majiteľovi obchodného reťazca Biedronka, otvorí svoju prvú kamennú predajňu.

Pred pár mesiacmi Hebe začala pôsobiť v Česku, kde otvorila svoju prvú pobočku. Tomuto kroku predchádzalo spustenie e-shopu. Podobný model rozširovania sa chystá aj na Slovensku.

Ako sme ťa informovali, už je tomu viac ako rok, kedy vstúpila spoločnosť na slovenský trh s online predajom. Koncom novembra potvrdila, že plánuje otvoriť kamenné predajne.

„V budúcnosti plánujeme na Slovensku otvoriť maloobchodné predajne,“ zaznelo pred pár mesiacmi v stanovisku spoločnosti. ​

Podľa informácií portálu tvnoviny.sk by mali prvú predajňu otvoriť už čoskoro. „Prvú predajňu na Slovensku plánujeme otvoriť ešte tento rok,“ uviedla pre tvnoviny.sk spoločnosť.

Spoločnosť nechcela konkretizovať lokalitu, ale s ohľadom na český model, kde otvorila svoju prvú prevádzku v Prahe, by sa mala na Slovensku orientovať na Bratislavu. 

Do ich portfólia patrí aj Biedronka

Hebe, založená v Poľsku v roku 2011, prevádzkuje viac ako 300 kamenných predajní po celej krajine. Na webe Hebe.com nájdete cez 20-tisíc kozmetických produktov od rôznych značiek.

Na slovenskom drogistickom trhu dominujú dm drogerie markt, 101 Drogérie a drogérie Teta.

Zaujímavosťou je, že Hebe patrí pod medzinárodnú korporáciu Jeronimo Martins, ktorá vlastní aj obchodný reťazec Biedronka. Jeho príchod na slovenský trh sa očakáva už na konci tohto roka.

Na snímke je predajňa Biedronka
zdroj: Wikimedia Commons/Yarl

Na Slovensko mieri aj populárny fastfood >>>

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: tvnoviny.sk, Archív SIU, Archív SIU, TASR

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá