S českou appkou Spendee máte financie pod kontrolou

  • Nemáte prehľad o svojich financiách? Neviete kde a za čo najviac míňate? Začnite si to sledovať pomocou jednoduchej aplikácie Spendee.
image_1415659342.png
  • Nemáte prehľad o svojich financiách? Neviete kde a za čo najviac míňate? Začnite si to sledovať pomocou jednoduchej aplikácie Spendee.

Dnes si v krátkosti predstavíme aplikáciu Spendee od spoločnosti Clevio, s.r.o. na správu vašich financií. Táto aplikácia ma zaujala svojou jednoduchosťou a decentným grafickým prevedením.

Aplikáciu nájdete v Google play a App Store. Čo sa operačného systému iOS týka, tak je optimalizovaná pre iOS 7.0 a vyššie, to znamená pre iPhone 5/5S/6 a 6 Plus.

Skúšal som rôzne aplikácie na správu financií, ale táto jednoznačne vedie vďaka tomu, že ponúka najrýchlejšiu a najjednoduchšiu prácu s nahadzovaním vašich príjmov a výdajov a tiež jednoduchý prehľad, za čo najviac míňate.

Napriek tomu, že aplikáciu majú na svedomí českí vývojári, je aplikácia v anglickom jazyku, čo vám po pár minútach používania vôbec nebude vadiť, nakoľko je urobená veľmi intuitívne a budete mať pocit, že ju už používate roky.

Jednoduché a prehľadné menu s nastaveniami

V menu Overview (prehľad) nájdete v ľavom hornom rohu Settings (nastavenia), kde si na začiatku nastavte Currency (menu) a v Categories (kategórie) zapnite všetky položky pre príjem a výdaj, ktoré najviac budete používať. Neskôr si pridáte tie, ktoré vám budú chýbať.

V nastaveniach tiež nájdete aj možnosť nastaviť si heslo pre vstup do aplikácie. Tiež tu nájdete aj možnosť exportu vašich dát do dokumentu Excel vo formáte xls alebo si ich môžete uložiť na Google Drive

 

Pridávanie položiek

Jednotlivé položky pridávate rýchlo cez +Add new, kde zvolíte buď + alebo -, zadáte sumu, vyberiete ikonku za čo to je a hotovo. Naozaj rýchle a jednoduché. Prípadne môžete napísať k položke krátku poznámku a odfotiť si bloček alebo zakúpenú vec. Následne cez Owerview si môžete sledovať prehľad svojich financií, ktorý sa vám po kliknutí na jednotlivé položky zobrazí aj pekne graficky.

Cena

Aplikácia je aktuálne v App Store za cenu 1,79 EUR a v Google play je zdarma. Ale verte mi, že po pár mesiacoch s touto aplikáciou, sa vám investícia vráti v podobe zistenia za čo utrácate najviac. Tých 1,79 EUR pre užívateľov iOS zariadení za útratu jednoznačne stojí.

Zdroj: investicnyblog.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech