S Droppie si odteraz užiješ život v Bratislave, a zadarmo!

  • Chalani z Droppie si vybrali práve Bratislavu pre testovanie skutočne zaujímavej novinky, ktorou je location based advertisement. Jedná sa o inovatívny spôsob zobrazovania reklám, ktoré sú prevlečené do hodnotných odmien, ktoré potešia nejedného z vás.
image_1435665578.png
  • Chalani z Droppie si vybrali práve Bratislavu pre testovanie skutočne zaujímavej novinky, ktorou je location based advertisement. Jedná sa o inovatívny spôsob zobrazovania reklám, ktoré sú prevlečené do hodnotných odmien, ktoré potešia nejedného z vás.

 

Aj obyčajná prechádzka mestom sa razom môže zmeniť na spontánne spoznávanie ľudí a vyústiť v zábavné situácie. To všetko vďaka jednoduchým fotkám vytvoreným mobilom – presnejšie, vďaka aplikácii Droppie. Táto originálna slovenská aplikácia založená na geolokácii a fotkách si už stihla získať desaťtisíce používateľov po celom svete a vytvoriť takzvané dropy po celej zemeguli. To, že jej používanie prináša ľuďom zábavu, tvorcom aplikácie ale nestačilo, a tak sa rozhodli ponúknuť im ešte niečo lepšie: Droppie Rewards.

Sú to odmeny za používanie aplikácie, ktoré vám otvoria dvere do mnohých – zatiaľ len bratislavských – podnikov, a naplnia vaše nákupné tašky, zasýtia vás alebo zaženú smäd. A to doslova, lebo vďaka nim získate špeciálne odemny na nákup, jedlo alebo pitie zadarmo! Jediné, čo na to potrebujete, je samotná aplikácia.

 

 

Dať si hranolky alebo chladené pivko v tomto teple, a ešte k tomu zadarmo… to neznie vôbec zle, však? Ako to teda funguje? Veľmi jednoducho. Tak ako by ste na bežnej ceste po meste mohli naraziť na cudzí drop, narazíte teraz na zľavové kupóny od známych a obľúbených podnikov či značiek. Spolupráca sa rozbieha s novootvorenou Zónou by Refresher, populárnym Regal Burgerom a mnohými ďalšími. Stačí sa objaviť pred jednou zo spomenutých prevádzok a o pár minút na to si používatelia môžu vychutnávať Redbull shot, najlepšie bratislavské hranolky, espresso na dunajskej promenáde, či vstup do klubu – všetko samozrejme bez vytiahnutia vlastnej peňaženky. Drop sa objaví vo vašom telefóne a vy ho len ukážete obsluhe v podniku.

Spoluzakladatelia aplikácie, Marek Šándor a Martin Herman, zhrnuli svoj originálny nápad takto: „Chceme odmeniť používateľov Droppie a dať im to, čo majú radi. Zadarmo. Do poslednej verzie Droppie sme implementovali funkciu, prostredníctvom ktorej zbierajú body za svoju aktivitu v aplikácii. A my práve týchto používateľov chceme odmeňovať a motivovať formou Droppie Rewards, ktoré skutočne stoja za to.“

 

 

Aby Droppie toto zlepšenie dostalo medzi ľudí, zameralo sa na sociálne siete, prostredníctvom ktorých šíri svoje krátke virálne videá z produkcie Synecektv. Napríklad na Instagrame ich nájdete pomocou hashtagu #DroppieRewards. Okrem toho sa nemusia cítiť ukrátene ani majitelia Androidov. Aplikácia, ako aj jej všetky výhody, bude onedlho dostupná aj pre nich.

 

Čo je Droppie?

Droppie je sociálna sieť s pôvodom na Slovensku, ktorá funguje na základe geolokácie. Používatelia „dropujú“ svoje fotky na určitých miestach, kde si ich ostatní zase môže „vyzdvihnúť“. Vyzdvihnutie fotky, ktoré vám smartphone oznámi pomocou push notifikácie, môže znamenať nadviazanie komunikácie medzi dvomi používateľmi, alebo sa ich komunikácia môže hneď skončiť. Droppie je nezáväzná aplikácia určená na spestrenie bežných dní, spoznávanie nových ľudí a originálne využitie vlastných fotiek. Momentálne je Droppie dostupné len pre majiteľov telefónov iPhone, ale už čoskoro budete môcť jej výhody využívať aj na Androide.

 

A ak ste ešte nemali príležitosť vyskúšať, čo všetko aplikácia Droppie ponúka, stiahnuť si ju môžete tu.

 

Zdroj: Tlačová správa, zdroj foto: Zona Refresher

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech