Samsung tento víkend rozbieha niekoľko akcií na mobilné produkty

Akcie sa týkajú vybraných mobilných telefónov, tabletov a nositeľnej elektroniky. Využiť ju môžete v štyroch značkových predajniach Samsung a v internetovom obchode samsung.sk. Galaxy S20+ je pri kúpe vybraného tabletu v akcii 1+1 dokonca so zľavou až 50 % a slúchadlá Galaxy Buds+ dostane k nákupu modelov Galaxy S a Note .

Samsung tento víkend – od piatka 19. júna do nedele polnoci 21. júna 2020 – spúšťa špeciálnu akciu s názvom Samsung víkend. Počas nej sa môžete dostať k vybraným smartfónom, tabletom, či nositeľnej elektronike za výnimočné ceny.

Akciu môžete využiť počas piatka a soboty v značkových predajniach Samsung v bratislavských nákupných centrách Avion a Bory Mall, v SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku a počas celého trvania akcie v internetovom obchode samsung.sk.

Počas akcie 1+1 si budete môcť kúpiť tablet Galaxy S5e WiFi, ku ktorému získate smartfón Galaxy S20 s 50 % zľavou. Pri kúpe tabletu Galaxy S6 WiFi môžete získať smartfón Galaxy S20+ o 50 % lacnejšie. Pri nákupe Galaxy A21s alebo A10 dostane zľavu 20 % a športový náramok Galaxy Fit e v čiernej farbe.

V rámci akcie sú aj ďalšie modely Galaxy S a Note, na ktoré dostanete zľavu a navyše slúchadlá Galaxy Buds+. V špeciálnej ponuke však nájdete aj inteligentné hodiny Galaxy Watch Active2 (40 a 44 mm variant) a Galaxy Watch (44 a 46 mm variant), ktoré získate až s 25 % zľavou.

Akcia platí do vypredania zásob a počas víkendu môže prísť k jej obmene, takže ak ste si vyhliadli svoj vysnívaný smartfón, či tablet, mali by ste sa poponáhľať.

Pri nákupe Galaxy A21s alebo A10 dostane zľavu 20 % a športový náramok Galaxy Fit e v čiernej farbe. V rámci akcie sú aj ďalšie modely Galaxy S a Note, na ktoré dostanete zľavu a navyše slúchadlá Galaxy Buds+.

V špeciálnej ponuke však nájdete aj inteligentné hodiny Galaxy Watch Active2 (40 a 44 mm variant) a Galaxy Watch (44 a 46 mm variant), ktoré získate až s 25 % zľavou.

Akcia platí do vypredania zásob a počas víkendu môže prísť k jej obmene, takže ak ste si vyhliadli svoj vysnívaný smartfón, či tablet, mali by ste sa poponáhľať.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech