Šéf Zľavomatu daruje Kollárovým sestričkám, ktoré prišli o odmeny, víkendové pobyty

  • Šéf Zľavomatu Aleš Mlátilík nenávidí papalášstvo a aroganciu
  • Rozhodol sa obdarovať sestry z nemocnice, v ktorej leží Boris Kollár
aleš mlátilík
Instagram/Aleš Mlátilík, TASR/AP/Martin Meissner
  • Šéf Zľavomatu Aleš Mlátilík nenávidí papalášstvo a aroganciu
  • Rozhodol sa obdarovať sestry z nemocnice, v ktorej leží Boris Kollár

Tí, čo ma poznajú, vedia, že jedna z vecí, čo najviac v živote nenávidím, je arogancia a pocit nadradenosti kohokoľvek nad kýmkoľvek, kam patrí aj papalášstvo,“ napísal v príbehu na Instagrame šéf Zľavomatu Aleš Mlátilík.

Reagoval tak na článok denníka SME, ktorý opísal správanie Borisa Kollára ku sestričkám v nemocnici, kde momentálne stále leží.

Dôvodom konfliktu boli dámske návštevy, ktoré mali pri Kollárovi zostávať aj cez noc. Jedna z priateliek predsedu parlamentu spôsobila rozruch kvôli tomu, že pacient už dve hodiny čaká na čaj.

U Kollára v nemocnici je jedna návšteva za druhou. Sestričky chceli dodržať pravidlá, hrozia im výpovede

Sestričkám pochopiteľne prekážalo, že aj napriek zákazu návštev si ženy v izbe Borisa Kollára podávajú kľučky. Keď sa sťažovali nadriadeným, pohrozili im výpoveďami a mali im aj siahnuť na vianočné odmeny.

Aleš Mlátilík však nechce nechať tento problém len tak. Požiadal svojich followerov, aby mu pomohli nájsť sestričky, ktoré kvôli tomu, že si robili svoju prácu a dodržiavali stanovené pravidlá, prišli o svoje peniaze. „Možno zafunguje kúzlo sociálnych sietí. Prosím, ak poznáte osobne tie dve sestričky, veľmi rád by som im ponúkol na náš účet nejaký výnimočný víkendový pobyt,“ uvádza Mlátilík na Instagrame.

zdroj: Instagram/Aleš Mlátilík

Sestričky v Nemocnici Svätého Michala sa na Kollárove návštevy sťažovali.

„Dámske návštevy nedodržiavali žiadne pravidlá ani hygienicko-epidemiologický režim. Po oddelení chodili bez ochranných prostriedkov,“ uviedla jedna zo sestier pre denník. Kollárove priateľky údajne mali používať miestnosť pre sestričky aj s jej vybavením. Nemocnicu navštevovali v neskorých nočných hodinách. Sestričky sa čoraz častejšie dostávali do konfliktu s priateľkami dokonca raz aj pred samotným Kollárom, ktorý sa ich snažil upokojiť.

Riaditeľ  Nemocnice svätého Michala Branislav Delej sa vyjadril aj k medializovaným informáciám o návštevách predsedu NR SR v nemocnici. Tvrdí, že všetko je v poriadku.

 „Tvrdenia, že vrchná sestra bola prepustená, alebo sa jej prepustením hrozilo, rovnako ako informácie o tom, že niekto na základe uvedeného rozhodol o nepridelení odmien danému personálu, sa nezakladajú na pravde,“ povedal Delej.

Zdravotníci z nemocnice trvali, na tom, že riaditeľ nemocnice nadŕžal Kollárovi a správal sa nefér k svojim zamestnancom. 

Zdroj: TASR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech