Sen každého psíčkara. Portál Hotels.com pošle testerov do najlepších „dog-friendly“ hotelov

  • Mnoho z nás si svoju dovolenku nevie predstaviť bez svojho štvornohého miláčika
  • Problémom sú častokrát hotely, ktoré zvieratá neubytujú
  • Hotels.com má však iný zámer. Hľadá tie najlepšie „dog-friendly" hotely na svete
unsplash.com/@joshrako
  • Mnoho z nás si svoju dovolenku nevie predstaviť bez svojho štvornohého miláčika
  • Problémom sú častokrát hotely, ktoré zvieratá neubytujú
  • Hotels.com má však iný zámer. Hľadá tie najlepšie „dog-friendly" hotely na svete

Portál Hotels.com, ktorý ponúkajúci rezervácie hotelov na celom svete, sa vo svojom najnovšom prieskume zameral výhradne na štvornohých miláčikov, informuje o tom aj na svojom webe

Podľa portálu TheSun.co.uk, záujem o „dog-friendly“ hotely stúpol za posledné dva roky až o 62 percent, čo vysvetľuje krok, ktorým sa rezervačný portál vybral. A tak sa ich Hotels.com rozhodol otestovať.

V kampani sa hľadali majitelia psov, ktorí s radosťou navštívia „dog-friendly“ hotely na celom svete a poskytnú detailnú recenziu a hodnotenie pozitív ako aj negatív, samozrejme z pohľadu ich štvornohého miláčika. Pre lepší prehľad hotelov vytvoril portál na svojom webe aj špeciálnu podstránku s názvom Best for Pets, kde ponúkol používateľom zjednodušený výber hotelov, pre ktoré sú štvornohí chlpáči rovnocenní hostia.

 

Kampaň resp. prieskum trval od 12. do 25. augusta a pravidlá pre zapojenie boli úplne jednoduché. V tomto termíne stačilo na Instagram pridať fotografiu svojho psa, označiť oficiálny účet @hotelsdotcom a do popisu pridať hashtag #CanineCritic.

Čítaj viac TU>>Toto je 5 povolaní, ktoré budeš chcieť tento rok vyskúšať. zabavíš sa a aj poriadne zarobíš

Víťaz mohol získať 2 000 dolárov v podobe 10 dvesto-dolárových poukážok, ktoré bude môcť uplatniť na desať nocí v jednom alebo v desiatich rôznych „dog-friendly“ hoteloch po celom svete.

Ak nemáš psa, nič si z toho nerob. Môžeš ísť robiť napríklad ochutnávača zmrzliny, kde ti okrem peňazí za ochutnávanie zaplatia v podobe neobmedzeného množstva sladkej mrazenej pochúťky. Svojich chuťových guru pravidelne hľadá dokonca aj značka Ben & Jerry’s, ktorú milujú ľudia po celom svete a nájdeš ju aj v našich obchodoch. 

Zaplatiť ti môžu aj za to, že sa budeš na ostrove šnorchlovať, plávať, nadväzovať priateľstvá a budeš odtiaľ blogovať a fotiť. A to všetko len preto, aby si niektorý z krásnych ostrovov v ďalekom oceáne pripravil na príval turistov. Viac čítaj TU.

zdroje: thesun.co.uk, uk.hotels.com, benjerry.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech