Simply the Bird vám dopraje pomstu za skazenú hru

  • Bude to už nejaký čas, čo hra Flappy Bird vytvorila rozruch svojím nečakaným odchodom z našich smartfónov.
image_1420971278.jpeg
  • Bude to už nejaký čas, čo hra Flappy Bird vytvorila rozruch svojím nečakaným odchodom z našich smartfónov.

Vo februári minulého roku sa na twiterri objavila správa autora hry hovoriaca o tom, že hru o 22 hodín stiahne. Zaujímavý spôsob propagácie výrobku, čo myslíte? Tak či onak, hra zanechala vďaka svojmu mediálne prepieranému odchodu dieru na trhu, ktorú postupne začali zapĺňať rôzne napodobeniny.

Zujímavou verziou je aj slovenská aplikácia Simply the Bird. Ukazuje, že nie vždy je potrebné vymýšľať super nový gameplay, či 3D grafiku, ale jednoducho stačí staviť na overenú klasiku a jemne ju ozvláštniť niečim svojim. V tomto prípade je to malé prekvapenie po ukončení hry.

 

 

 

Hlavným hrdinom je akýsi papagáj lietajúci medzi prekážkami. V prípade, že narazí, hra skočila, alebo aspoň to by ste čakali. V skutočnosti však hráč dostane možnosť sa postavičke “pomstiť” za prehru a to hneď rôznymi spôsobmi. A ak pomsta tak poriadna. Už hneď na začiatku má hráč možnosť úbohého operenca zastreliť, akoby už nestačilo, že s ním práve vrazil do prekážky.

 

Pravdaže, pre tých mierumilovnejších z nás je k dispozícii možnosť milosti. Ďalšie spôsoby vtáčej vraždy sa odomykajú na základe toho, koľko krát ste udelili milosť. Teda ak napríklad chcete, aby náš vtáči hrdina vybuchol, musíte ho predtým trikrát za sebou omilostiť.

 

 

Okrem nečakaného záveru hry, sa môžete potešiť celkom peknou grafikou a úvodným videom. V mojom prípade to bola tá príjemnejšia časť hry, keďže skutočne nerada zabíjam zvieratá, či už virtuálne alebo živé.

 

Hra je každopádne hrateľná a vhodná pre všetkých fanúšikov Flappy Bird. Určite by som ju odporučila ako jeho schopnú konkurenciu, veď bonus na koniec predsa len môžte a nemusíte využiť. Dokonca si myslím, že niektorí si pri takomto vyvrcholení hry prídu na svoje a to hlavne po ukončení dlhého snaženia o vyššie skóre.

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK