Skvelá správa pre Slovákov: Ryanair pridáva lety z Bratislavy do týchto britských miest

  • Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair obnovuje od stredy pravidelnú linku do Manchesteru, od štvrtka aj do Birminghamu a Edinburgu
  • Lety bude prevádzkovať dvakrát týždenne
ryanair (1)
Unsplash.com/Diogo Palhais, Anastasia Dulgier
  • Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair obnovuje od stredy pravidelnú linku do Manchesteru, od štvrtka aj do Birminghamu a Edinburgu
  • Lety bude prevádzkovať dvakrát týždenne

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave je možné letieť do ďalších troch destinácií vo Veľkej Británii, informuje agentúra SITA. Od dnešného dňa do Manchesteru, od štvrtka aj do Birminghamu a Edinburgu.

Každý deň inam

Pravidelné lety po koronapauze prevádzkuje nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair dvakrát týždenne. Ako dnes informovala hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková, letecké spojenie do anglického Manchesteru bude fungovať v stredu a piatok, do Birminghamu vo štvrtok a v sobotu a do škótskej metropoly Edinburgh vo štvrtok a v nedeľu.

Lety z destinácií vo Veľkej Británii sú umožnené po zákaze letov z dôvodu pandémie koronavírusu od pondelka 20. júla,“ uviedla Ševčíková.

Ryanair už začal prevádzkovať letecké spojenie medzi Bratislavou a letiskom Londýn – Stansted a ďalšia nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air obnovila lety na letisko Londýn – Luton.

Hlavné mesto Slovenska má tak spolu päť pravidelných liniek do Veľkej Británie.

Aktuálne: Bratislava má oddnes spojenie s chorvátskym Splitom. Let trvá len chvíľu

Cestujúci, ktorí využívajú pravidelné linky z bratislavského letiska do írskeho Dublinu, už nebudú musieť absolvovať po prílete do Írska povinnú domácu karanténu,“ upozornila Ševčíková.

Počet letov medzi Bratislavou a Dublinom zvyšuje dopravca Ryanair od augusta zo súčasných troch letov na päť letov týždenne. Lietať z letiska M. R. Štefánika do Dublinu a späť bude každý deň okrem pondelka a soboty,“ dodala hovorkyňa bratislavského letiska.

Zdroj: SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech