Skvelé Správy! IKEA smeruje do srdca Slovenska, tešiť sa môžu ľudia z dvoch veľkých miest

  • Napriek komplikovanej situácii spôsobenej pandémiou koronavírusu sa výdajné miesta otvoria podľa plánu
  • V stredu 11. novembra v Žiline a v piatok 20. novembra v Banskej Bystrici
IKEA
IKEA
  • Napriek komplikovanej situácii spôsobenej pandémiou koronavírusu sa výdajné miesta otvoria podľa plánu
  • V stredu 11. novembra v Žiline a v piatok 20. novembra v Banskej Bystrici

V novembri otvorí spoločnosť IKEA dve nové výdajné miesta na strednom Slovensku ako súčasť expanzného plánu. Po prvom výdajnom mieste v Košiciach, ktoré funguje od marca 2019budú práve Žilina a Banská Bystrica ďalšími miestami, kde si zákazníci môžu dať doviezť výrobky IKEA.

Otvorené už v novembri

Napriek komplikovanej situácii spôsobenej pandémiou koronavírusu sa výdajné miesta otvoria podľa plánu a to v stredu 11. novembra v Žiline a v piatok 20. novembra v Banskej Bystrici.

Len deväťročná Slovenka vytvorila hračku pre IKEA. Predávať sa bude po celom svete

Výdajné miesta budú otvorené v stredu a piatok od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00 a zákazníci ich nájdu na týchto adresách: Kragujevská 389/9, 010 01 Žilina a Zvolenská cesta 23, 974 01 Banská Bystrica.

Prví zákazníci si môžu svoje výrobky z IKEA objednať už  4. 11. pre dovoz do Žiliny a 11. 11. pre dovoz do Banskej Bystrice.

IKEA
zdroj: IKEA

Neustále pracujeme na vytváraní lepšieho života v domácnosti pre čo najviac ľudí,“ hovorí Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava.

Chceme byť bližšie k našim zákazníkom, preto sa nesmierne tešíme, že po Výdajnom mieste v Košiciach, ktoré sme otvorili minulý rok v marci, budeme ešte bližšie našim zákazníkom v Žiline a Banskej Bystrici. V IKEA registrujeme dvojnásobný záujem z celého Slovenska o online nákup (až 14% z celkového predaja vo finančnom roku 2020 tvoril online), preto veríme, že nové výdajné miesta na strednom Slovensku uľahčia a zjednodušia nákup všetkým obyvateľom tohto krásneho kraja.

Ak nemáš nápad, poradí ti katalóg

Stačí si vybrať výrobky v online obchode, zvoliť spôsob dopravy prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni a vybrať niektoré z nových výdajných miest.

IKEA spravila skvelý ťah, uverejnila katalógy nábytku od roku 1950. Vieš zistiť, čo bolo kedysi „in“

Nápady a inšpiráciu môžu zákazníci načerpať v online katalógu, alebo priamo na obchodnom dome v Bratislave a svoje komplexné riešenia si dať poslať do Žiliny či Banskej Bystrice.

IKEA
zdroj: IKEA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK