Slováci vyvinuli nápoj odburávajúci alkohol, ktorý žne úspechy aj v Austrálii

  • Žiaden ďalší marketingový ťah, ale nápoj vyvinutý odborníkmi na prírodnej báze ťa dostane z "opice".
killler
facebook.com/AlcoholKillerSKlin
  • Žiaden ďalší marketingový ťah, ale nápoj vyvinutý odborníkmi na prírodnej báze ťa dostane z "opice".

Funkčný nápoj Alcohol Killer odburáva alkohol o viac ako 40 % rýchlejšie ako ľudské telo. Aj to je jeden z dôvodov, prečo po ňom siaha čoraz viac ľudí a to nielen na Slovensku, či v Česku. Dnes ho už nájdeš na pultoch v supermarketoch po celom svete. Dostal sa aj na náročné trhy, medzi ktoré patrí USA, Japonsko, či Austrália. Nestojí za ním žiadna nadnárodná spoločnosť, ale rodinná firma SPACElab.

Prvotný nápad na vývoj tohto produktu dostal Slovák Ivan Ducko. Ten sa vo svojej rodine stretol s klasickým problémom, kedy sa na druhý deň po párty sťažovala väčšina ľudí na neznesiteľnú opicu. Taktiež nie je žiadnym prekvapením, že čím je človek starší, tým je to horšie. Bolo teda potrebné nájsť riešenie, ako svojmu „unavenému“ organizmu trochu napomôcť.

Podnikateľ Ivan Ducko našťastie pochádza z rodiny, v ktorej, ak členovia spoja všetci hlavy do kopy, vedia prísť na pokrokové nápady.

„Nemali sme k tomu ďaleko. Vedomosti máme v rodine. Mama bola prodekanka farmaceutickej fakulty, môj brat je lekár. Máme okolo seba veľa výborných lekárov, biochemikov a farmaceutov. Dokonca aj lekárov čínskej tradičnej medicíny a ajurvédy. Povedali sme si, že toto predsa dokážeme vyriešiť,“ hovorí podnikateľ Ivan Ducko pre sme.sk.

Nápoj Alcohol Killer však nevznikol len tak z rodinného laboratória, ale na základe vedeckých štúdií. Okrem 100 % funkčnosti je založený a na vysoko prírodnej báze a jeho hlavnou ingredienciou sú bylinky a alpská voda, ako inak z Rakúska. Dnes ide o jediný funkčný drink, ktorého účinky proti placebu potvrdilo aj nezávislé laboratórium Expertox (USA). Koniec koncov, funkčnosť nápoja Alcohol Killer si aj tak najlepšie otestuješ na sebe, s certifikovanými alkohol testermi, napríklad od spoločnosti Dräger.

Alcohol Killer od slovenských tvorcov sa tak stal prvým nápojom na svete, ktorý zmierňuje opicu plus odbúrava alkohol. Avšak človek ho nesmie považovať za nejakú zázračnú tekutinu v plechovke. Ak cez noc vypiješ liter vodky, nečakaj, že Alcohol Killer ťa dostane na nula promile.

Najnovšie videá

Trendové videá