Slovenská appka mení pohľad na učenie jazykov: BababuCity ide dobyť svet!

  • BababuCity je mobilná aplikácia, ktorá kompletne zmení tvoj pohľad na učenie cudzích jazykov. Celý príbeh sa odohráva vo fiktívnom mestečku BababuCity, kde prechádzaš situáciami z bežného života.
image_1444638857.jpeg
  • BababuCity je mobilná aplikácia, ktorá kompletne zmení tvoj pohľad na učenie cudzích jazykov. Celý príbeh sa odohráva vo fiktívnom mestečku BababuCity, kde prechádzaš situáciami z bežného života.

 

Vďaka tejto aplikácií sa dokáže naučiť anglicky prakticky každý. Podľa vopred pripravených scenárov sa dostávaš do rozhovorov s ľuďmi z celého sveta. Stačí si vybrať jednu z hlavných postáv, prípadne si zvoliť vedľajšiu rolu. Vďaka tomu sa používateľ naučí komunikovať v reálnych situáciach. To všetko v úplnej anonymite.

 

 

Celú myšlienku má na svedomí Jozef Vlčko. “Žijeme v 21. storočí, v čase technológií a vysokorýchlostného internetu. Ako je teda možné, že platenie si drahého lektora či vycestovanie do zahraničia sú stále jediné efektívne metódy, ako sa naučiť hovoriť po anglicky? Prečo ešte nikto nevymyslel spôsob, akým sa môžu ľudia po celom svete zdokonaľovať v konverzácii bez ohľadu na ich finančnú situáciu. Preto sme s mojím tímom vytvorili BababuCity, mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná širokým masám,“ hovorí zakladateľ projektu.

 

V BababuCity kládli dôraz predovšetkým na to, čo ľudí od učenia cudzieho jazyka odrádza. „Hneď na začiatku sme vedeli, že naše riešenie musí odstrániť všetky známe bariéry, ktoré ľudí brzdia pri konverzácii v cudzom jazyku. Museli sme odstrániť strach z robenia chýb a stav, keď človek nevie, čo alebo ako správne povedať, udržať ľudí v procese učenia sa a zabezpečiť efektivitu v precvičovaní,“ dodáva Vlčko. 

 

 

Aplikácia je dostupná pre Android a iOS, samotný obsah – 120 epizód, rozdelených do štyroch úrovní, je spoplatnených čiastkou 9,99 eur mesačne.  Ako hovoria samotní autori, je to “dvakrát menej, ako hodina anglickej konverzácie s lektorom”. 

 

Odkaz na aplikáciu tu.

 

BababuCity odštartoval svoju prevádzku veľmi šikovne a sympaticky – všetkým stredným školám ponúka svoju aplikáciu zadarmo. Študenti tak budú môcť využívať prvé tri mesiace aplikáciu bez toho, aby zaplatili jediný cent. Aplikácia je dostupná globálne, pripravená prakticky pre kohokoľvek. Uvidíme, ako sa toho chytí globálny trh. Držíme palce!

 

Zdroj: Tlačová správa

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech