Slovenská firma Sygic prelomila svoj ďalší rekord, tentokrát pri kamionistoch

  • Sygic sa môže pýšiť ďalším úspechom
  • Ich navigácia sa stala obľúbenou medzi kamionistami
Sygic media
  • Sygic sa môže pýšiť ďalším úspechom
  • Ich navigácia sa stala obľúbenou medzi kamionistami

Slovenská firma, ktorá sa špecializuje na navigačné systémy prelomila ďalší rekord. Jej navigáciu si stiahlo viac ako 2-milióny kamionistov po celom svete. Spoločnosť to oznámila na svojom webe s tým, že do budúcna očakáva ešte väčší nárast.

„Sme nadšení, že viac ako 2 milióny vodičov nákladných vozidiel po celom svete sa rozhodnú používať našu navigáciu Sygic Truck Navigation. Toto je dôkazom, že tvrdá práca sa vždy oplatí,“ hovorí Jozef Klinovsky, produktový riaditeľ v Sygic.

V súčasnosti má Sygic po celom svete vyše 200-miliónov používateľov a svoje pôsobenie chce stále rozširovať. Do Sygicu v minulých mesiacoch vstúpil český investor Eurowag, ktorý sa zameriava na nákladnú dopravu. V slovenskej spoločnosti získal 70 percent.

Čítaj viac>> Sygic chce konkurovať Google

„Sygic a.s. je jedna z najdôležitejších a najúspešnejších firiem v biznise s mobilnými aplikáciami,“ pochválil firmu Eurowag. Hlavný dôvod vstupu investora do spoločnosti by mal byť práve vývoj nových produktov.

Slovenskú úspešnú firmu založil v roku 2004 podnikateľ Michal Štencl, ktorý je v súčasnosti predsedom predstavenstva Sygic. Od roku 2018 vystriedal Štencla na pozícii CEO firmy Martin Strigač.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech