Snap Clap – selfie po slovensky

  • Slovenská appka, o ktorej veľa z vás pravdepodobne nepočulo. Možno sa vám nápad nebude zdať práve revolučný, ale čísla hovoria za Snap Clap. Ľudia ho priam "žerú".
image_1412609640.png
  • Slovenská appka, o ktorej veľa z vás pravdepodobne nepočulo. Možno sa vám nápad nebude zdať práve revolučný, ale čísla hovoria za Snap Clap. Ľudia ho priam "žerú".

Snap Clap je vo svojej podstate veľmi jednoduchá appka, žiaden rocket science. Ale čo budem dlho vypisovať, autor appky Dávid Šproch ju opísal nasledovne: „Máte už po krk toho, že práve vy chýbate na každej fotke, pretože musíte stáť s foťákom v ruke a stláčať spúšť? Okamžite môžete s touto nezaplatenou prácou fotografa skončiť! Ohúrte svojich priateľov s fantastickou aplikáciou Snap Clap! Je to úplne jednoduché: položte Váš mobil na ľubovoľné miesto, tlesknite rukami a Vaša fotografia je hotová. Jednoduchý spôsob, ako navždy uchovať Vaše životné okamihy a navyše je možné prezerať fotky a fotiť na diaľku cez všetky smart hodinky. To všetko prináša Snap Clap“.

 

     

 

Možno si poviete, že „to sa teda mohol viacej posnažiť“, ale nenechajte sa oklamať prvým dojmom. Samotná appka má totiť 516 tisíc stiahnutí iba na iTunes a 35 tisíc na Google play. Ak ste doteraz neotvorili ústa, tak teraz je ten správny čas. Skvelé je, že appka podporuje aj dve hlavné wearable platformy android wear a tizen Gear od Samsungu, čo z neho robí multifunkčnú appku. Užívateľ si takto môže pozerať fotky aj na diaľku – nice fíčura hlavne, keď to prebieha realtimovo na oboch zariadeniach zároveň.

O Dávidovu appku je taký záujem, že momentálne jedná s jedným výrobcom mobilných zariadení o zaradení jeho appky do ich vianočnej kampane. Snap Clap je momentálne free na stiahnutie a je lokalizovaná v 16tich jazykoch (aj keď si úplný „Talian“, tak si ju môžeš stiahnuť). V budúcnosti je však plánované spoplatnenie niektorých dodatočných funkcií, ktoré majú spraviť appku ešte chrumkavejšou. 

Dávidovým neskromným cieľom je dostať sa medzi 10 najstahovanejších kamera appiek na iTunes. Vždy prizvukujemé slovenským startupom, že treba mať globálne ambície. Som rád, že u Snap Clap je tento „dodatok“ nepotrebný. 

 

 

Takto to vidia užívatelia :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech