Staffino: Dajte feedback svojej obsluhe

  • Nová mobilná aplikácia prináša možnosť hodnotenia zamestnancov. Ako zákazník môžete svoju pozitívnu alebo negatívnu skúsenosť zdieľať.
image_1393020426.jpeg
  • Nová mobilná aplikácia prináša možnosť hodnotenia zamestnancov. Ako zákazník môžete svoju pozitívnu alebo negatívnu skúsenosť zdieľať.

Už x-krát sa mi stalo, že obsluha v kaviarni bola otrasná. Nevrlá, arogantná, odmeraná. Mal som chuť nikdy sa tam nevrátiť. Na druhej strane sa mi x-krát stalo, že obsluha kaviarne bola úžasná. Milá, usmiata, pohostinná. Chcel som ju vychváliť do nebies. Nikdy však nebolo ako to spraviť. Teraz prichádza na trh Staffino.

V zozname zapojených podnikov si vyhľadáte ten, ktorý ste práve navštívili. Podľa fotky nájdete svoju obsluhu a len dotykom obrazovky dáte svoj feedback. Ten má dve podoby – „Povedzte ďakujem“ alebo „Sklamaný?“.

 

 

 

Majiteľ môže tak hneď nielen vidieť akí sú jeho zamestnanci, ale najmä môže rýchlo reagovať. Z dlhodobého hľadiska je možné viesť si štatistiky. Majiteľ chce napríklad odmeňovať svojich zamestnancov. A hľadá spôsob. Môže to urobiť napríklad na základe dlhodobých hodnotení zákazníkov. Tie si môže pozrieť práve v štatistikách.

Inou, a v dnešnej dobe veľmi významnou výhodou pre majiteľa podniku je to, že sa (aspoň čiastočne) vyhne neskorším nepríjemnostiam na sociálnych sieťach.

Za aplikáciou podľa našich informácií stojí slovenská crossline marketingová agentúra This is Locco. V súčasnosti aplikácia funguje v beta verzii. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech