Staň sa kávovou kráľovnou. Táto značka ti zaplatí pobyt na zámku a šek na 4 500 eur

  • Gevalia Kaffe spustila súťaž o titul kráľovnej kávy
  • Tá získa týždňový pobyt na zámku, šek na 4 500 eur a 1 800 eurový rozpočet na výlet
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Gevalia Kaffe spustila súťaž o titul kráľovnej kávy
  • Tá získa týždňový pobyt na zámku, šek na 4 500 eur a 1 800 eurový rozpočet na výlet

Švédska kávová spoločnosť Gevalia Kaffe prišla s kurióznou súťažou. Milovníkom kávy ponúka možnosť vyhrať titul „Kráľovná Gevalie,“ ktorý môžu získať po registrácii na ich stránke. Kráľovná Gevalie získa okrem unikátneho titulu aj skutočný zámok a finančnú odmenu.

Do súťaže sa môže prihlásiť každý, páni aj dámy, milovníci kofeínu aj bezkofeínovej kávy. Na webstránke musíš uviesť koľko šálok kávy denne vypiješ a v krátkosti povedať, prečo by si sa práve ty mal stáť kávovým kráľom alebo kráľovnou.

Ak sa ti podarí získať hlavnú cenu súťaže, Gevalia sľubuje, že ti zaplatí výlet pre dvoch do Škótska. Tu budeš bývať ako pravý príslušník kráľovskej rodiny na zámku, ktorý bude celý tvoj na jeden týždeň. Za celý pobyt, počas ktorého si budeš vychutnávať kávu Gavalia, ti spoločnosť zaplatí 4 500 eur. Okrem toho dostaneš aj rozpočet v hodnote 1 800 eur.

zdroj: Ilustračný obrázok (unsplash.com)

„Náš korunný víťaz si užije wellness pre dvoch, oceňovaný catering a všetku chutnú kávu, po akej jeho srdce túži. A popritom všetkom pridáme aj nejaké prekvapenie či dve,“ hovorí značka na stránke súťaže. Podmienkou je, že ponúkaný výlet musí výherca absolvovať medzi 22. – 28. marcom 2020.

Peňažná odmena

Ak ťa pobyt na zámku ani výlet do Škótska príliš nelákajú, môžeš si miesto nich vybrať druhú možnosť výhry. Tá ponúka šek v hodnote 22-tisíc eur spolu s 4 500 eurovou výplatou. Súťaž bola oficiálne spustená včera 11. decembra a prihlásiť sa môžeš do 22. decembra.

Zdroj: GevaliaCoffeQueen

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech