Starbucks prezradil dátum otvorenia prvej prevádzky mimo Bratislavy

  • Starbucks má v súčasnosti päť prevádzok roztrúsených po našom hlavnom meste
  • Už v auguste však otvorí svoje brány v nákupnom centre v Žiline
ferp
archív Starbucks
  • Starbucks má v súčasnosti päť prevádzok roztrúsených po našom hlavnom meste
  • Už v auguste však otvorí svoje brány v nákupnom centre v Žiline

Po tom, ako v máji 2016 prevádzkovateľ AmRest v bratislavskom Auparku otvoril prvú slovenskú prevádzku, pribudli ďalšie štyri. Vyzerá to však, že Starbucks sa posúva za hranice nášho hlavného mesta.

Svoju šiestu slovenskú kaviareň otvorí v nákupnom centre Aupark v Žiline. Ak by sa ti voľba Žiliny zdala zvláštna a predpokladal by si stred Slovenska či Košice, mal by si vedieť, že už pred otváraním prvej slovenskej prevádzky sa povrávalo, že Žilina môže byť ďalším mestom, o ktoré bude mať Starbucks záujem.

zdroj: archív Starbucks

 „Veľmi sa tešíme, že sa blížime k otvoreniu ďalšej kaviarne, ale predovšetkým, že sa dostaneme bližšie k ďalším zákazníkom, ktorí na otvorenie kaviarne Starbucks vo svojom okolí netrpezlivo čakajú a budeme im tak môcť sprostredkovať jedinečný Starbucks zážitok,“ hovorí Lukáš Porazil, regionálny prevádzkový riaditeľ Starbucks pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko. Kaviareň Starbucks v Žiline môžeš navštíviť už 15. augusta, kedy sa uskutoční jej slávnostné otvorenie.

zdroj: archív Starbucks

Prevádzky Starbucks na slovenskom trhu dlho chýbali. Dnes ich tu máme päť a ďalšie sú v pláne. Na to, aký bol vstup na slovenský trh sme sa pred časom v rozhovore pýtali regionálneho prevádzkového riaditeľa Starbucks pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko, Lukáša Porazila.

 Vstup na slovenský trh bol pre Starbucks veľmi príjemný a stretol sa s množstvom pozitívnych ohlasov a veľkým záujmom, čo nás samozrejme veľmi potešilo. Už dlho sa zákazníci pýtali, kedy konečne budeme na Slovensku. Pokiaľ ide o ponuku, naše produkty sú celosvetovo známe a overené, a preto sme stavili viac-menej na istotu a ponúkame obľúbené nápoje, ktoré aj slovenskí zákazníci poznajú zo zahraničia, vrátane ikonických produktov, ako napr. Pumpkin Spice Latte,” objasňuje Porazil.

Detaily ohľadom ďalších plánov Starbucks na Slovensku momentálne zisťujeme.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech