Startitup pomôže Slovensku: Lokálnym podnikateľom pridáme ku kampani ďalšiu úplne zadarmo

siu

Ani v Startitup nás dôsledky koronakrízy neminuli. Uvedomujeme si však, že to je v niektorých oblastiach podnikania ďaleko horšie.

Ľudia sa na sociálnych sieťach čoraz viac aktivizujú a podporujú lokálnych výrobcov a malých podnikateľov. Obmedzenie pohybu počas veľkonočných sviatkov situáciu ešte sťažuje a mnoho podnikateľov tak má znížené či nulové príjmy.

Ako jeden z popredných mediálnych domov na Slovensku cítime zodpovednosť a potrebu pomôcť malým a stredným podnikateľom v najhorších chvíľach. Ocitli sme sa v zlej situácii, na ktorú budú doplácať tí, ktorí ju nespôsobili.

Startitup vznikol, aby inovatívnym podnikom, startupom a lokálnym firmám pomáhal rásť a medializovať svoje aktivity. Vždy sme si vážili kreatívne nápady a inovatívne myslenie, ktoré Slovensko posúvali dopredu. Vďaka tejto komunite sme vyrástli a prišiel čas vrátiť späť.

Rozhodli sme sa preto lokálnym podnikateľom s obratom do 500 000 € (na poslednom daňovom priznaní) ponúknuť 100 % navýšenie reklamnej kampane zadarmo. Do kampane s cenou 1 000 € preto pripravíme výstupy a distribúciu v hodnote 2 000 €.

Zameriavať sa budeme predovšetkým na distribúciu vášho obsahu. Dosah a engagement tak budú niekoľkonásobne vyššie a vaše posolstvo sa dostane k omnoho väčšiemu počtu ľudí.

Pravidelne sa nám darí vypredávať sklady či tvoriť pred novými podnikmi veľké rady. Teraz je najvyšší čas, aby sme to spravili znovu.

Formulár a PDF s podrobnosťami, kde sa o kampaň zadarmo môžete prihlásiť, je k dispozícii na startitup.sk/kampanzadarmo, písať môžete aj na [email protected].

>> Case study: Ako firmám navyšujeme predaje aj počas koronavírusu?

 

Ako môže vyzerať vaša kampaň zadarmo?

  • Natívny performance článok: Text zameraný na vysoký výkon, predaj a vysoký počet preklikov na váš web
  • Natívny brand awareness článok: Text zameraný na vysokú čitanosť a rozšírenie povedomia o vašej značke
  • post na najsilnejších sociálnych sieťach slovenského internetu (Startitup, Emefka, Odzadu, FonTech a Interez)
  • video alebo podcast
  • PR správa
  • linkbuilding

Všetky informácie sú dostupné na startitup.sk/kampanzadarmo.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech