Startitup rozdal do nemocnice bojujúcej s koronavírusom čerstvé ovocie, zeleninu a Red Bull

korona

Nesmierne si vážime snahu a tvrdú prácu všetkých hrdinov v prvej línii – záchranárov, policajtov, hasičov, výskumníkov a tisícok ďalších ľudí, ktorí priamo bojujú s pandémiou a pracujú aj v tejto náročnej dobe.

Hrdinom dnešných dní sme chceli vyjadriť podporu aj v Startitup, preto sme sa spojili s našimi dlhodobými partnermi. V spolupráci s Red Bull a rozvozom potravín Lunys sme rozdali desiatky kilogramov čerstvého ovocia, zeleniny a stovky energetických nápojov Red Bull.

Čerstvé jedlo a energiu sme odviezli výskumníkom v MultiplexDX, ktorí vyvinuli prvý slovenský test na koronavírus, a do Nemocnice Ružinov, kde ležia pacienti s koronavírusom.

Ďakujeme našim partnerom, bez ktorých by takáto iniciatíva nebola možná a máme veľkú radosť, že sme hrdinov v prvej línii mohli potešiť aspoň takouto drobnosťou,“ teší sa spoluzakladateľ Startitup Group Marek Šándor.

Spoločne sme rozdali desiatky kilogramov čerstvého ovocia od Lunysu a plný kufor Red Bullov, ktoré, veríme, padnú na úžitok,“ uzatvára CEO Lukáš Gašparík.

zdroj: Startitup – Čerstvé ovocie a zelenina z Lunysu a k tomu 10 plných prepraviek od Red Bullu
 
zdroj: Startitup – Firma MultiplexDX Pavla Čekana stojí za prvými slovenskými testami na koronavírus
 
zdroj: Startitup – Čerstvú dávku energie sme zaniesli aj do ružinovskej nemocnice.

Pomáhať môžeme len vďaka vám
kampan zadarmo od startitup

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK