STARTUP SUMMIT: Počas dvoch dní spojí startupy, korporáty a mestá

  • V septembri sa v Prahe uskutoční už piaty ročník STARTUP SUMMITU. Ide o konferenciu, ktorej sa zúčastňujú kľúčové osobnosti startupov a biznisu. Tento rok bude trvať dva dni.
startup
  • V septembri sa v Prahe uskutoční už piaty ročník STARTUP SUMMITU. Ide o konferenciu, ktorej sa zúčastňujú kľúčové osobnosti startupov a biznisu. Tento rok bude trvať dva dni.

STARTUP SUMMIT sa uskutoční 26.-27.9.2016 v City Tower na Pankráci. Moderátorom bude Martin Veselovský, rovnako ako minulý rok. STARTUP DEŇ bude venovaný prepojeniu startupov, investorov a korporátneho sektoru. SMARTUP DEŇ sa bude venovať implementácii smart cities technológií, ktoré skvalitňujú život v mestách.

FB_SS_visual

„Cieľom tohtoročných konferencií je naštartovanie a prehĺbenie spolupráce medzi startupmi, korporáciami, ale aj mestami. Okrem keynote prednášok čaká účastníkov aj startup výstava, speed-networking a večerná afterparty,“ vyjadril sa zástupca hlavného usporiadateľa tyinternety.cz Ondřej Hoza.

Startup Summit prichádza s dlhodobou víziou, a to vykročením z hraníc českého trhu, preto sa bude jedna z tém bude venovať budovaniu mediálneho obrazu startupov a fungovaniu českých a svetových médií. Ďalšie témy, ktoré majú pomôcť prekročiť tieto hranice, sa budú venovať napojeniu na investorov, ktorí sa nachádzajú medzi spíkrami aj medzi hosťami.

STARTUPSUMMIT_web_2048px-194

Druhý deň konferencie sa bude venovať využitiu inovácií vo veľkých českých mestách. Napriek tomu, že proces smartifikácie už začal, no startupy aj korporáty sa v tejto problematike začínajú orientovať a hľadajú spôsob, akým nadviazať dialóg s mestami. A to je práve cieľom konferencie.

Mediálnym partnerom je publicistický videokanál DVTV a hlavným usporiadateľom je, tradične, server TyInternety.cz.

STARTUPSUMMIT_web_2048px-201

„Celú akciu sme usporiadali tak, aby naši hostia mohli naplno využiť potenciál inovačnej scény. Plánujeme využiť každú príležitosť na to, aby sme inšpirovali, ale ja prepojili ľudí so startupov, korporácií, investorov, ale aj marketérov a vznikli nové spolupráce,“ doplnil Hoza.

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech