youtube_logo_mini ČLÁNKY KOMUNITA EVENTY VIDEÁHOT

Startupy

Close

Roive­nue

Hľadá investíciu

Roivenue je nástroj na datovú analýzu predovšetkým pre ecommerce. Vďaka nášmu toolu sa budete lepšie orientovať vo vaších marketingových dátach a porozumiete tomu, ako vo vašom jedinečnom prípade spolupracujú jednotlivé marketingové kanály, a to offline aj online. Využívame dáta z troch zdrojov - marketingových platforiem, Google Analytics a interného systému klienta (či už CRM, OMS alebo ERP) a vstavanými analytickými nástrojmi ponúkame užívateľom hĺbkový pohľad na to, čo sa v ich firme naozaj deje. Atribučné modelovanie, Budget Optimizer alebo Customer story ("cesta zákazníka"). Roivenue si máte možnosť skúsiť na našom webe, stačí sa zaregistrovať a mi vám obratom udelíme prístup do demo verzie webovej aplikácie. Momentálne sa sústreďujeme predovšetkým na rast klientskej báze. Náš koncept je overený a aplikácia úspešne beží u niekoľkých klientov (referencie na webe). Najviac hodnoty vieme priniesť ecommerce výkonnostným agentúram, media agenturam a predovšetkým vačším eshopom. Máme odsledované, že Roivenue sa pri stredne vysokom marketingovom spende (nad 6 000 EUR / mesiac) zaplatí behom niekoľkých miesiacov.

www.roivenue.com
 • Praha
Close

Kofio

Hľadá investíciu

Projekt Kofio je sociálnym agregátorom českých pražiarni a ponúka užívateľom, možnosť nákupu výberovej kávy, na jednom mieste, pomocou unikátnych filtrov, ktoré navedú každého na správnu kávovú cestu. Každý užívateľ má možnosť na hodnotenie jednotlivých káv a získavanie nových informácii z tejto oblasti. Spolupracuje s poprednými Českými pražiarňami, ktoré Vám radi sprostredkujú ten najlepší kávový zážitok.

www.kofio.cz
 • Praha
 • 27.03.2017
Close

Cloud­Talk

Hľadá investíciu

CloudTalk je kontaktné centrum v cloude zamerané na zvyšovanie úrovne poskytovania zákaznickej podpory. Nezáleží na tom, či máte niekoľko vyťažených operátorov alebo príjmate hovory len občas. CloudTalk sa prispôsobí vašim potrebám a veľkosti. Jediné, čo potrebujete, je pripojenie na internet. Integrácie s vašimi existujúcimi Helpdesk, E-commerce či CRM riešeniami, medzinárodné čísla a množstvo ďalších funkcií na úrovni svetových call centier vám pomôžu zefektívniť prácu ľudí a zvýšiť spokojnosť vašich zákazníkov.

https://www.cloudtalk.sk
 • Bratislava
 • 01.06.2016
Close

Apli­ká­cia Chel­len­ger (Výzva)

Hľadá investíciu

Chcem urobiť aplikáciu v ktorej budete vedieť vytvoriť chellenge pre priateľov, poslať im túto výzvu a ak ju akceptujú a splnia, budú odmenený predom dohodnutou odmenou.

 • Bratislava
Close

SwopT­he­Mop

Hľadá investíciu

Výhodou SwopTheMop-u je, že je celý založený na internete a má potenciál rozbehnúť sa do celého sveta. Všade na svete sú ľudia, ktorí neradi upratujú aj takí, ktorí si chcú privyrobiť. Založenie účtu je zdarma, môžete si buď hľadať jednorazovú "prácu" ako freelance upratovač alebo si nájsť niekoho na upratovanie. Systém je založený na geografickej blízkosti- spája ľudí z rovnakého mesta, jeden platí, druhý upratuje. Momentálne potrebujeme investíciu na technické dobudovanie a zdokonalenie platformy, aby sme ju mohli čím skôr oficiálne spustiť, na začiatok v piatich európskych krajinách.

www.swopthemop.com
 • Europe
Close

ando­olca

Hľadá investíciu

Aktuálne sme dvaja. Ja, so skúsenosťami z práce v IT sektore (Fend, a.s., Accenture, s.r.o. - SAP) a so skúsenosťami z riadenia veľkých projektov (projekty ŠFEÚ v CVTI SR). Na pozícii projektového manažéra som sa stretol s potrebou riadenia pracovných úloh v komplexných projektoch (>100 ľudí). Žiadne existujúce riešenie nespĺňalo požiadavky. Vyvinuli sme vlastné riešenie. Druhá v týme je Monika. Má dlhoročné skúsenosti z bankového financovania rozsiahlych súkromných projektov a ich rozbiehania. Naše doterajšie kariérne úspechy. Ja - návrh, rozbeh a riadenie fungovania Národného systému na podporu transferu technológií na Slovensku (www.nptt.sk); návrh, obstaranie a rozbeh Integrovaného systému služieb CVTI SR (https://iss.cvtisr.sk/portal/); návrh a špecifikácie podporných SW pre realizáciu TT; ale tiež napríklad založenie tradície Konferencie o TT (http://nptt.cvtisr.sk/sk/podujatia/konferencie-ttsz.html?page_id=2437). Monika - financovanie a rozbeh rozsiahlych developerských projektov na Slovensku a v Čechách. Pre náš potenciálny start-up hľadáme do zakladajúceho tímu dvoch „ITčkárov“ pre vytvorenie online systému na evidenciu a správu pracovných úloh fungujúceho na základe novo navrhnutých princípov riadenia úloh (vlastné know-how). - je potrebné vytvoriť komplexné online pracovné prostredie podľa funkčnej špecifikácie, nástroje internej komunikácie, systém alertov, databázový modul, správu užívateľov, platobný modul atď. - záujemca má byť predovšetkým programátor/developer pre kódovanie, testovanie web frontend + backend, v menšom rozsahu budeme potrebovať riešiť návrh systémovej infraštruktúry a webdesign (UX, UI – aspoň v základnej miere) - príležitosť aj pre študentov s dostatočnými vedomosťami a zručnosťami - výber platformy podľa vlastných preferencií, po odôvodnení a dohode (z nákladového hľadiska uprednostňované riešenie typu SQL + PHP/JavaScript) - spolupráca formou zmluvy o spolupráci na projekte medzi fyzickými osobami , spoluzakladateľmi – táto fáza optimálne v trvaní jeden rok (do založenia spoločnosti – podnikateľského subjektu), ďalej spolupráca v rámci založenej spoločnosti (riadiaca zamestnanecká pozícia - technický riaditeľ alebo zamestnanecká pozícia), termín založenia spoločnosti závisí od postupu prác na príprave produktu, v tejto fáze spolupráce nevieme hradiť odplatu za odvedenú prácu - ponúkame spolu zakladateľskú pozíciu v budúcej firme, budúci podiel na príjmoch spoločnosti po jej založení, vytvorení produktu a jeho uplatnení na trhu, zamestnaneckú pozíciu v budúcej firme, v prípade záujmu je možné získať tiež minoritný podiel na samotnej spoločnosti - pre študentov ponúkame možnosť využiť vytvorený kód aj pre záverečné práce súvisiace so štúdiom (po vzájomnej dohode v otázke nezverejňonia samotného kódu) - možnosť práce aj vzdialeným prístupom - v prípade úspechu plánovaných činností očakávame do troch rokov od komerčného sprístupnenia technológie rozdeliteľný profit vo výške cca 200 000 eur

andoolca.com
 • Bratislava
 • 01.01.1970
Close

darujvideo.sk

Hľadá investíciu

Darujvideo.sk a darujvideo.cz ako prvé v SR a ČR umožňujú zákazníkom objednať si flipbook so svojím videom. Flipbook je unikátne fyzické médium, ktoré na rozdiel od fotografie, zachytáva niekoľko sekúnd videa a tým pádom vie zachytiť pohyb. Každý si nájde vo flipbooku to svoje, či už to bude spomienka, malý darček alebo médium ktorým môže vyjadriť svoju kreativitu či fantáziu.

www.darujvideo.sk
 • Tábor
 • 28.11.2016
Close

CECE tren­dové lyžiar­ske a sno­wbo­ar­dové oku­liare

Hľadá investíciu

https://www.facebook.com/sport.cece/?fref=ts

www.cece.sk
 • Ziar nad Hronom
 • 26.04.2017
Close

EURO TRIP 2017

Hľadá investíciu

Našim cieľom je v priebehu leta 2017 vyraziť na okružnú cestu naprieč Európou. Čo to znamená ? Jednoducho jedného krásneho júlového dňa 4 kamaráti nasadneme do našej T4-ky (ktorí by nevedeli, jedná sa o Volkswagen T4). Štart by sa konal v meste Trenčín na západe Slovenska a následne by sme pokračovali cez Bratislavu až do mesta Salzburg (Rakúsko), nasledovať budú mestá: Mníchov a Lindau v Nemecku. Pokračovať budeme Švajčiarskymi mestami Zürich, Luzern, Bern, Geneve a nenápadne sa prekotúlame ku ich Francúzskym susedom a to do miest Lyon a hlavne Paríž, ktorý je naším približným stredom cesty. Druhý polkruh cesty po mape Európy odštartujeme v Bruseli, Antwerpách, Rotterdame a Amsterdame kde sa rozhodneme či našu trasu okoreníme aj Švédskym Malmöm sprevádzaným Dánskym legom v tvare nekonečných mostov ponad moria, alebo budeme pokračovať cez Hamburg, Berlín, Dresden, Wroclav a Krakow až domov. V každom z týchto uvedených miest plánujeme prespať jeden až dva dni v našom vozítku alebo v nejakom lacnom ubytovaní. Samozrejme máme v týchto mestách v pláne navštíviť a zdokumentovať ako aj miestne pamiatky tak aj prírodu. A teraz sa možno pýtate čo ponúkneme my Vám za vašu pomoc ? Napadlo nás, že by sme si každý jeden člen našej mini výpravy od začiatku až po koniec výletu založili niečo ako lodný denník kapitána T4. Každý jeden deň by sme zapisovali svoje pocity, postrehy či už z pohľadu samotného premiestňovania alebo kultúrnych rozdielov. Na konci výletu dáme našu dokumentáciu dokopy (a obohatíme ju o nejaké tie fotky) a bez cenzúry Vám ju zašleme ako poďakovanie za sprostredkovanie nášho spoločného splneného sna a pribalíme aj darček. Samozrejmosťou bude, že na poslednej stránke knižky budú vypísané mená ľudí teda Vás, alebo organizácií, ktoré nám tento trip umožnia. V tejto chvíli nám neostáva nič iné len dúfať v naplnenie nášho sna vďaka Vám! VOPRED ĎAKUJEME !

 • Európa
 • 09.03.2017
 • 1.000 €
Close

SSEL Slo­ven­ská stre­doš­kol­ská esport liga

Hľadá investíciu

Projekt vznikol medzi partiou študentov na gymnáziu v Žiary nad Hronom, no časom do nášho tímu pribudli ďalší nadšenci eSportu a počítačových hier. Naším hlavným cieľom je priniesť na Slovensko celosvetový fenomén eSport a podmieniť vznik amatérskych aj profesionálnych tímov ktoré sa budú môcť realizovať v našej lige. Ďalej chceme organizovať eSport eventy a turnaje na ktorých budú môcť hráči hrať v podmienkach aké ponúkajú svetové turnaje. Chceme získať sponzorov aby bol tento projekt schopný fungovať ako platforma pre hodnotené hranie počítačových hier na Slovensku.

www.ssel.sk/
 • Slovensko
 • 02.11.2016
Close

Invi­ton

Hľadá investíciu

Inviton je komplexná webová aplikácia určená organizátorom akéhokoľvek eventu, ktorá poskytuje vytvorenie mikrostránky eventu s možnosťou online predaja vstupeniek alebo registrácií. Vytváranie registračných formulárov dáva možnosť organizátorom získať podrobné informácie o svojich zákazníkoch. Zasielanie pozvánok a vytváranie guest listov pomáhajú zjednodušiť a zefektívniť manažment hostí. Funkcie webovej aplikácie dopĺňajú tablet alebo smartphone aplikácie na kontrolu platnosti vstupeniek, rýchlu registráciu návštevníkov a tlač identifikačných nosičov. Komplexné portfólio služieb je obohatené vytváraním unikátnych mobilných aplikácií eventov.

www.inviton.eu
 • Bratislava
 • 26.04.2017
Close

Par­kio

Hľadá investíciu

Parkio je popredným poskytovateľom parkovania na vyžiadanie. Parkio umožňuje vodičom parkovanie plánovať a parkovať jednoducho prostredníctvom rezervácie garantovaného parkovacieho miesta vopred. Rezervujte si vopred parkovacie miesto na parkoviskách v garážach, hoteloch, nákupných prevádzkach a súkromných parkovcích miestach čo najbližšie k vášmu cieľu. Vodiči môžu vyhľadávať, rezervovať a platiť za parkovanie prostredníctvom web stránok Parkio, alebo pomocou modernej mobilnej aplikácie pre Android a iPhone Našim používateľom umožňujeme vyhľadávať parkovacie možnosti a porovnávať ceny v mnohých európskych mestách.

www.parkio.eu
 • Bratislava
 • 01.03.2017
Close

Par­kio

Hľadá investíciu

Parkio je popredným poskytovateľom parkovania na vyžiadanie. Parkio umožňuje vodičom parkovanie plánovať a parkovať jednoducho prostredníctvom rezervácie garantovaného parkovacieho miesta vopred. Rezervujte si vopred parkovacie miesto na parkoviskách v garážach, hoteloch, nákupných prevádzkach a súkromných parkovcích miestach čo najbližšie k vášmu cieľu. Vodiči môžu vyhľadávať, rezervovať a platiť za parkovanie prostredníctvom web stránok Parkio, alebo pomocou modernej mobilnej aplikácie pre Android a iPhone Našim používateľom umožňujeme vyhľadávať parkovacie možnosti a porovnávať ceny v mnohých európskych mestách.

www.parkio.eu
 • Bratislava
 • 01.03.2017
Close

Bio­Plant­Pot

Hľadá investíciu

BioPlantPot je nádoba vyrobená z plastu z recyklovaných PET fliaš ktorá slúži na kompostovanie bio odpadu. Je tmavozelená alebo čierna, aby priťahovala slnečné žiarenie (teplo) ktoré vo vysokej miere pomáha pri kompostovaní. Skladá sa z troch priehradiek pričom 2 sú na kompostovanie bioodpadu a tretia na pestovanie plodín. V priehradkách sú otvory na vetranie v ktorých sú sieťky aby kompost nevypadával. Vo vrchnej priehradke na zeminu môžeme pestovať napríklad reďkovku,šalát, petržlen, bazalku, mrkvu alebo kvety. Pri pestovaní sa do zeminy primiešava kompost zo spodných priehradiek ktoré sa v určitých časových intervaloch striedajú .Vo vrchnej priehradke sa nachádza otvor cez ktorý bude môcť pretekať prebitočná voda do kompostu. A nebude to smrdieť ? Nie nebude, ASAN, ktorý je primiešaný do bioodpadu, pohlcuje zápach a rozkladá sa spolu z kompostom. ASAN je vyrobený recykláciou, nezaťažuje životné prostredie keďže je 100% rozložiteľný kompostovaním, netvorí ďalší odpad a výrába sa bez použitia vody a šetríme ním prírodné zdroje...

bioplantpot.ischola.sk/index.html
  Close

  SODA gal­lery

  Hľadá investíciu

  Projekt SODA gallery Cieľ - medzinárodne pôsobiaca etablovaná galéria so sídlom New York, Bratislava Nároky a požiadavky Investícia - artfairy a výstavy

  www.soda.gallery
  • Bratislava / New York
  Close

  Fib­ro­nal, the Tea with Power of Natu­re

  Hľadá investíciu

  Prichádzame s našim prvým liečivým výrobkom objaveným Slovenkou, ktorý lieči vaječníkové cysty a menštruačné disfunkcie.. Aktuálne sa nachádzame na crowdfundingovej stránke indiegogo.com, kde zháňame potrebné financie pre zriadenie stredne veľkej manufaktúry na pozemku, ktorý nám poskytol už jeden z našich investorov. Cieľom je aktuálne vyzbierať prostriedky a začať výrobu a distribúciu produktov prv tým ktorí si uplatnili nárok na predpredaji v crowdfundingu. Nový produkt predstavíme v priebehu roku 2017 a to v Októbri. Máme ambície a neustále prichádzame s novými nápadmi pre produkty a následne ich skúmame. Ku koncu každého roku našim najvernejším investorom a zákazníkom budeme odosielať balíčky zdarma so sadami a vzorkami našich produktov. Viac informácií o našich plánoch je možné sa dočítať na https://igg.me/at/BbFyRMnBqhI/x/15564637 . Pre osobné stretnutie alebo viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma na : Email: hornak.andy@gmail.com Phone number: +421 911 773 125 LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/andrej-horňák-035487120

  https://igg.me/at/BbFyRMnBqhI/x/15564637
  • Bratislava
  • 01.01.1970
  Close

  Remote-ope­ra­ted vacu­um cle­a­ner

  Hľadá investíciu

  Chcel by som zjednodušiť bežné upratovanie a možno, že ho spríjemniť a to zábavnou formou pre deti, tým, že budú vedieť ovládať vysávač cez smartphone pomocou aplikácie na diaľkové ovládanie.

  • Bratislava
  • 29.01.2018
  • 500.000 €
  Close

  Far­már­sky Šopík

  Hľadá investíciu

  Farmársky Šopík ® // prioritne ponúka produkty a výrobky od Slovákov. Od slovenských výrobcov, ktorí sa nedostanú na trh do veľkých reťazcov. Ponúkame priestor aby slovenské a kvalitné produkty boli bližšie k naším #šopikmaniakom. Do hlavného sortimentu patria predovšetkým mliečne výrobky a mäsové výrobky. Ďalej rôzne cukrovinky, konzervy, koreniny a chleby. V ponuke máme aj čaje, medy a dokonca výrobky z medu. Sezónne máme aj ovocie a zeleninu z juhu Slovenska. Výrobky priebežne dopĺňame, hľadáme nové a preto náš sortiment je mnohotvárny a pri každej návšteve tu nájdete niečo nové.

  www.farmarskysopik.com
  • Poprad
  • 01.03.2014
  Close

  Base­Camp Data and Tra­vel

  Hľadá investíciu

  BaseCamp is an immersive 8-week program for prospective Data Scientists. In BaseCamp DATA & TRAVEL you live together with like-minded people and discover the beautiful city of Medellín in Colombia. During 8 weeks you will deepen your theoretical knowledge and enhance your practical skills - ready for your exciting Data Science career.

  www.basecamp.ai/data-and-travel
  • Medellín, Columbia
  • 17.07.2017
  Close

  Cal­tik Bros.

  Hľadá investíciu

  At Caltik Bros we believe in “slow fashion”, where each unique, hand-crafted, item demands hours of labor and results in decades of use. In an era of machinery, speed and technology, our planet is under great pressure and resources are scarce. Therefore, we take pride in using natural and eco-friendly materials to craft goods that will outlast generations and become family legacies. Caltik Bros take a step back, restoring the human touch and insisting upon patience and thoughtfulness as necessary skills toward respecting nature. THE LEATHER Our products have a rugged feel due to the natural characteristics of vegetable tanned leather. Because we exclusively work with full grain leather - retaining the top layer of the animal's skin - each piece of material sourced is as unique as a fingerprint. Therefore, you won’t find two totally identical products in our collection. THE SEAM The importance of stitching technique is often overlooked. We strictly adhere to the traditional hand saddle-stitching technique due to its resistance, durability and aesthetics. Even if made with the highest quality leather, when a product is machine sewn (however well done), it will eventually, and inevitably unravel and late you down. In addition to guaranteeing top quality production, hand-stitching means that you may allow yourself to truly fall in love with your item and know that it will last a lifetime.  THE CRAFTSMANSHIP Due to the amount of a highly skilled craftsmanship, quality materials and exclusive use of saddle stitching techniques put into our work, each and every bag or accessory is incredibly durable We take it as a great honour to be able to deliver truly hand made items, having at least 15 hours dedicated to each bag. Our focus is on uniqueness and quality, not quantity.

  www.caltikbros.com
  • Hurbanovo
  • 15.01.2017
  Close

  mojobed.sk

  Hľadá investíciu

  Našim cieľom je dostať naše jedlo do úspešných firiem, a taktiež do škôl formou osvety.

  www.mojobed.sk
  • Prešov
  • 26.04.2017
  Close

  Tes­sa Timer — elek­tro­nic­ká časo­mie­ra pre psie Agi­li­ty

  Hľadá investíciu

  Výroba elektronickej časomiery, ktorú si môže dovoliť každý Agility klub na Slovensku a aj vo svete. Cieľom je minimalizovať náklady na výrobu a maximalne optimalizovať softvérovu časť s viziou online prepojenia na web

  www.tessa-timer.eu
  • Slovensko
  • 01.01.2017
  Close

  Slovake.eu

  Hľadá investíciu

  Slovake.eu je mnohojazyčný portál na učenie sa slovenčiny. Portál obsahuje jazykové kurzy rôznych úrovní (A1, A2, B1 a B2) s mnohými cvičeniami, testami a slovníkmi – všetko, aby ste sa mohli zoznámiť s gramatikou, učiť sa nové slová, či dokonca prakticky komunikovať s ostatnými používateľmi tejto stránky v slovenčine. Okrem toho tu môžete nájsť aj rôzne informácie o Slovensku – stredoeurópskej krajine so zaujímavou históriou, krásnou prírodou a mnohými turistickými miestami. Podporte slovake.eu ľubovoľnou sumou a pomôžte zachrániť portál, ktorý pomáha ľuďom doma i v zahraničí učiť sa náš ľubozvučný jazyk.

  slovake.eu/sk
  • 26.04.2017
  Close

  Dojdi.sk

  Hľadá investíciu

  Sme mladí, radi vytvárame nové a zaujímavé veci. Viac o mne Sme mladí, radi vytvárame nové a zaujímavé veci. Ak Ťa niečo zaujalo alebo máš nejaký nápad ozvi sa.

  www.dojdi.sk
  • Slovensko, Košice, Stará Ľubovňa
  • 16.09.2017
  Close

  Fits­ha­ker

  Hľadá investíciu

  Sme dvaja mladí ľudia (Peťo a Lucka) s veľkým snom. Radi by sme pomohli všetkým ženám, ktoré nemôžu chodiť na svoje obľúbené hodiny do fitness centra. Či už sú to zaneprázdnené mamičky, tehulky, študentky, alebo žienky bývajúce v lokalitách bez možností si ísť zacvičiť, prípadne tie menej odvážne, ktoré neradi vystavujú svoje krivky na verejnosti. Náš cieľ je veľký: “Chceme dosiahnuť, aby každá žena na Slovensku a v Česku pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala”. Z vlastných skúseností vieme, že aj cvičením v domácom prostredí sa dajú dosiahnuť vynikajúce výsledky. Schudnúť, vyformovať postavu, zlepšiť držanie tela, kondíciu, odreagovať sa. A pritom nezanedbávať rodinu. Založili sme online fitko pre ženy Fitshaker. Cvičenie doma je jednoduché. Môžete si vybrať z 15tich programov (joga, pilates, HIIT, gravit joga, Mammy fitness, sexy body, loca dance, a ďalšie), každý program obsahuje desiatky videí zostavených na každý deň, ktoré sme natočili s top slovenskými a českými trénerkami. Trénerky vo videách nielen naučia správne cvičiť, ale aj radia ako správne dýchať a udržujú cvičiacu v plnom nasadení až do konca. Každá používateľka nájde vo svojom profile aj archív priamych prenosov, ktoré zahŕňajú aj vzdelávacie videá o zdravom stravovaní a aktívnom pohybe. “Vďaka cvičeniu sa cítim oveľa lepšie, som plná síl a energie, nevynechala som jediné cvičenie. Schudla som 7 kíl za 2 mesiace, ale najväčšia zmena sa udiala vo mne. Každý deň sa teším na cvičenie a až keď si odcvičím, som spokojná. ĎAKUJEM!” - Alexandra Kisucká

  fitshaker.sk
  • 26.04.2017
  Close

  Muge

  Hľadá investíciu

  Cieľom Muge-u je postupne nahradiť monopolné postavenie komerčných rádii a exponenciálne rozšíriť spôsob, akým masy ľudí spoznávajú novú hudbu.

  www.muge.sk
  • Bratislava / Brno
  • 01.09.2016
  Close

  gone­BUS

  Hľadá investíciu

  Hľadáme investora pre projekt goneBUS. GoneBUS je aplikácia pre smartphony, ktorá nám ukáže s pomocou GPS, kde sa náš autobus nachádza v presnom čase a mieste. Naším cieľom je aplikovať túto funkciu na MHD vo väčších mestách.

  • Bratislava
  Close

  Hen­Ser­vice

  Hľadá investíciu

  Hľadáme investora pre projekt HenService. HenService, je služba, ktorej cieľom je mať vlastné Bio vajcia, zatiaľ čo sa o sliepky nemusí majiteľ starať v plnej miere. O sliepky by bolo kvalitne postarané vyškoleným zamestnancom firmy. Projekt bude z dlhodobého hľadiska mimoriadne ziskový. Čiže celé riešenie je plne funkčné a pripravené pre uvedenie na trh. Kontakt: jakub@vanacky.sk

  • Bratislava
  • 17.12.2016
  Close

  Mel­ville Cof­fee­house

  Hľadá investíciu

  Hľadáme investora do pro­jektu štý­lo­vého coffeehousu a kreatívneho/kul­túr­neho cen­tra v jednom s potenciálom rozširovať podnikateľské aktivity v podobe ďalších produktov a služieb. V záplave dizajnérskych kaviarní chceme v prvom rade ponúknuť autentický priestor v historickom centre hlavného mesta so spoločenským dosahom prostredníctvom rôznych eventov, ktoré oslovia široké spektrum potenciálnych klientov.

  • Bratislava-Staré Mesto
  • 26.04.2017
  Close

  Galé­ria súčas­ného sve­to­vého ume­nia Soli­tart

  Hľadá investíciu

  Dobudovanie galérie vrátane vybudovania Lapidária, aby celý projekt slúžil všetkým obyvateľom nielen mesta Humenné ale v skutočnosti celému Slovensku i zahraničiu. Rovnako je mojím úsilím každý mesiac vytvárať vernisáže. V roku 2016 bolo takých podujatí sedem, kde sa zúčastnili umelci zo Slovenska, konkétne , Marán Brek, Michal Goroľ, Jozef Lohyňa. Zo zahraničia Srinath Kale z Indie, Tineke van Duuren z Holandska, Martin Pap zo Srbska. Svoju činnosť som financoval sám a reálnu galériu som budoval za pomoci Jednota Humenné, s.d. Mojím cieľom je podporovať umenie v celom svete a oboznamovať s ním našich mladých ľudí.

  www.solitart.6f.sk/video-gallery-2
  • Slovensko
  • 05.12.2016
  • 500.000 €
  Close

  hype.bike

  Hľadá investíciu

  Vyvinuli sme prvý pohyblivý 360° reklamný nosič určený pre OOH (out-of-home) B2B segment, ktorý prepojí reálny, on-line a VR (virtual reality) svet do jedného. Tento fakt máme podložený aj patentom a hotovým prvým prototypom pripraveným na ukážku. Zamerali sme sa na pohyblivú reklamu, o ktorej množstvo prípadových štúdií tvrdí zaujímavý fakt, že je výrazne efektívnejšia ako statické reklamné nosiče. Použili sme 4 vysokosvietivé displeje zreteľne viditeľné aj v exteriéri. Vďaka nim, vieme klientom ušetriť financie na samotnú tlač a striedaním klipov dramaticky znížiť cenu reklamnej plochy, čím túto zaujímavú formu propagácie sprístupnime množstvu malým a stredným podnikom, pre ktorých bola do súčasnej doby cenovo nedostupná. Dostávame sa na cenovú úroveň najrozšírenejších statických nosičov ako sú billboard, citylight a pod., oproti ktorým máme výraznú odlišnosť a interaktivitu. Batérie pre napájanie boli špeciálne vyvinuté len pre tento projekt a kvalitatívne sú na rovnakej úrovni aké používa Tesla Motors Inc. Tie sú zároveň dobíjané slnečnou energiou, takže sme 100% eco-friendly. Videli ste už bicykel s trojzónovou klimatizáciou ? My sme ho ako prví vyrobili ... :-)

  hype.bike
  • Košice
  • 01.06.2017
  • 868.000 €
  Close

  HOJA hemp

  Hľadá investíciu

  V roku 2015 vznikla značka HOJA hemp, pod ktorou sa venujeme výrobe a predaji 100% konopného oblečenia a rôznych doplnkov vyrábaných na Slovensku. Našim cieľom je poukázať na to, že aj tradičná konopná látka môže byť súčasťou moderného sveta. Spomaliť módu a vyrábať udržateľné oblečenie. Vytvárať veci zo zdravého materiálu, ktorý má neuveriteľné množstvo pozitívnych vlastností a možností použitia. Materiál neobsahuje žiadne chemikálie. Látka je vzdušná, v lete prijemne chladí a v zime zohrieva. Ideálna pre ľudí s citlivou pokožkou, alergikov, má liečivé účinky. Jej kvalita a pevnosť je overená už našimi predkami. Okrem oblečenia ponúkame aj obľúbené vrecká na chlieb, či bylinky. Konopná látka ochráni potraviny pred plesňou, hmyzom a vlhkosťou. Šijeme tiež na mieru a na zákazku. Všetky výrobky upravíme Vašim predstavám.

  www.hoja-hemp.sk
  • Trenčín
  • 01.06.2015
  Close

  Axep­to

  Hľadá investíciu

  Axepto je otvorená služba, ktorá vytvára a riadi digitálny obeh dokumentov medzi kuriérskou spoločnosťou a jej zadávateľmi (B2C spoločnosti). Platforma zabezpečuje doručovanie, verifikáciu i ďalšie nevyhnutné úkony prostredníctvom tabletov. Axepto umožňuje podpisovanie právne záväzných elektronických dokumentov vo formáte PDF vlastnoručným podpisom na mieste doručenia s využitím ďalších verifikačných prvkov ako sú zosnímanie biometrických charakteristík podpisu, snímky osoby či identifikačných dokladov a pod., čím odstraňuje potrebu papiera pri uzatváraní dohôd. Axepto nevyžaduje na prevádzku stálu konektivitu na backend server, čo umožňuje nasadenie off-line riešenia, využiteľného hlavne pre prevádzku „v teréne“. Platforma poskytuje výrazne väčšie zabezpečenie podpísaných dokumentov než tradičné papierové dokumenty.

  www.axepto.com
  • Bratislava
  • 26.03.2015
  • 70.000 €
  Close

  Bud­dy scrub — aj pokož­ka si zaslú­ži malý čoko­lá­dový zázrak

  Hľadá investíciu

  Moje meno je Martina a konečne by som si chcela splniť svoj dlho vysnívaný sen produkciu vlastnej kozmetickej značky - (Organický čokoládový BUDDY scrub - píling) Prečo som sa rozhodla pre zmenu? Počas tehotenstva sa mi pokožka výrazne zhoršila určite to každá z Vás pozná a vtedy som si povedala dosť! Začala som hľadať na internete návod, ako si vyrobiť domáci píling z prírodných ingrediencií sama, ktoré budú naozaj prospešné mojej pokožke, ale hlavne, výsledky budú konečne viditeľné. Stále mi niečo v pílingu chýbalo, začala som viac kombinovať prírodné zložky a sledovať ich správanie sa na pokožke. Po niekoľkých mesiacoch miešania rôznych ingrediencií som prišla na ten správny pomer! A je to tu! Ďaľším krokom bolo vymyslieť pekné a praktické balenie, vode odolné s ventilom, aby sa v ňom neudržovala vlhkosť. Myslím, že ako etiketa, tak aj balenie, sú minimálne tak perfektné, ako samotný obsah! Buddy píling sa pre mňa stal neoddeliteľnou súčasťou rannej hygieny...ten pocit nádherne voňavej čokoládo-kokosovej pokožky sa jednoducho nedá opísať. A preto... Chcem ísť ďalej, chcem sa zdokonaliť a vyrábať ďaľšie nádherné voňavé pílingy, ktoré budú pomáhať! Chcem si zriadiť svoje malé útulné laboratórium so všetkým potrebným. Ručná práca je vždy výnimočná a k majiteľovi sa vždy dostane jedinečný kúsok vyrobený s láskou. Famózna kombinácia bio zložiek Buddy scrub obsahuje - BIO RAW kakao, BIO RAW kokosový olej lisovaný za studena, hnedý cukor, bio kokosový cukor, škrupiny z vlašských orechov, mandľový olej, čistý vitamín E.. Buddy scrub - odbúra odumreté kožné bunky, čistí, detoxikuje a zanechá detsky jemnú pokožku už hneď po prvom použití. Celulitída sa výrazne redukuje už po dvoch týždňoch používania. Je to neuveriteľné, ako kombinácia správnych prírodných ingrediencií dokáže ovplyvniť vzhľad pokožky! Dajte zelenú prírodným ingredienciám a vyskúšajte silu a zázrak prírody! ... a ešte niečo navyše Famózna kombinácia ingrediencií prichádza v chutnom vode odolnom praktickom balení s ventilom. Papierové vrecko má uzatvárateľný ZIP pásik, ktorý ochráni pred vlhkosťou. Nakoľko zafinancovanie projektu je veľmi náročné, prosím Vás touto cestou o pomoc! ,,Veľké veci dokáže ten, čo sa nebojí!,, Ako použijem peniažky a prečo stanovená suma 5000€? Tu je zoznam vecí, ktoré potrebujem zafinancovať k realizácii svojho produktu: - Založenie živnosti pre podnikanie (handmade kozmetika) , určenie vhodného priestoru a prenájom, povolenie predávať - Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, vybavenie potrebného povolenia, testovanie produktu, certifikáty, normy podľa EU, hygienické povolenia a pod. - Nákup ingrediencií vysokej kvality, obalový materiál, reklamná potlač, etikety, nálepky aj v cudzom jazyku, - Nákup laboratórneho zariadenia potrebného k výrobe handmade produktu ( podľa noriem EU), schválené hygienou - Propagácia produktu pomocou reklamných predmetov, vizitky, brožúrky, letáky, online reklama vo svete, sociálne siete a pod. - Založenie profesionálneho internetového online obchodu, v dvoch jazykoch s možnosťou predávať aj do zahraničia, - Vytvorenie marketingového plánu, náklady spojené s vedením účtovníctva druhou osobou Tento zoznam (mojich povinností) určite nie je kompletný, nakoľko sa vždy pri realizácii projektu vyskýtnú aj ďaľšie finančné výdavky, preto dúfam, že suma 5000€ postačí na rozbeh projektu vo veľkom. A na záver chcem dodať, že je úžasné, ako ľudia dokážu pomôcť iným , pri plnení ich vlastných snov. Obrovské ĎAKUJEM patrí každému jednému z Vás!!!

  • Povazska Bystrica
  • 5.000 €
  Close

  EXPO COURT

  Hľadá investíciu

  Plánujete účasť na výstave alebo veľtrhu? Prezentujte Vašu značku ako nikdy predtým a zaujmite publikum atraktívnou modernou expozíciou. Využite jedno z našich nových flexibilných výstavníckych riešení. Variabilná hliníková konštrukcia umožňuje vyskladať originálny výstavný stánok na mieru bez žiadneho obmedzenia! Unikátny dizajn, kompaktnosť, jednoduchá montáž, rýchle dodanie a preprava robia z našich produktov jedno z najlepších a najkvalitnejších výstavníckych riešení na trhu. Naším cieľom je pomôcť slovenským startupom v ich prezentácií na výstavách a veľtrhoch. Ozvite sa nám a vyžiadajte si 3D návrh expozície úplne ZDARMA.

  www.expocourt.com
  • Bratislava
  Close

  CVI­ČIS­KO

  Hľadá investíciu

  Našim cieľom je ľudí viesť k správnym pohybovým stereotypom a hlavne vzťahu k pohybovým aktivitám čo je zdraviu veľmi prospešné, pomôcť im pri dosahovaní ich cieľov, odtsraňovaní bolesti v chrbtici či kĺboch, príprave na športové podujatia či ich naučiť niečo o čom si mysleli ,že nikdy nedokážu. Našim klientom vytvárame familiárne prostredie a priateľskú atmosféru aby sa u nás cítili ako doma a vymanili sa z každodenného stereotypu, pracovných povinností s čím je spojený aj stres. Chceme docieliť aby tá hodina strávená u nás bolo to na čo sa vždy tešia, aby u nás boli sami sebou a aby od nás odchádzali spokojný a s tým ,že sú znova o krok bližšie k svojmu cieľu. Hlavne chceme aby boli ľudia zdravý a žili bez obmedzení ktoré im vytvárajú problémi s pohybovým aparátom. Kladieme veľký dôraz na odbornosť a vzdelanie našich trénerov kedže zodpovedajú za zdravie človeka. Z toho dôvodu sa u nás venujeme výlučne individuálnym tréningom aby sa tréner mohol maximálne venovať jednému cvičiacemu a tým eliminoval chyby ktoré sa ľuďom často stávajú keď cvičia sami, bez odborného vedenia. Do budúcna máme ambíciu rozšíriť sa do viacerých častí slovenska a budovať športové centrá určené pre verejnosť na vrcholovej úrovni.

  www.cvicisko.sk
  • Bratislava, Tomášikova 26, 82101
  • 01.01.1970
  Close

  Yourplace.sk

  Hľadá investíciu

  Yourplace je rezervačný portál kde zákazníci môžu uskutočniť rezervácie v baroch, reštauráciach a nočných kluboch prostredníctvom webovej stránky www.yourplace.sk alebo mobilnéj aplikácie Yourplace, okamžité potvrdenie rezervácii druhou stranou, prehľad všetkých podnikov na slovensku, vzdialenosť podniku od polohy zákazníka s priamou navigáciou, prehľad obsadenosti v danom podniku, hodnotenie podnikov uživatelmi,všetko v jednej aplikácii alebo na webovej stránke Yourplace.sk

  www.yourplace.sk
  • Košice
  • 15.10.2016
  Close

  Kno­yd

  Hľadá investíciu

  If you are not sure how your data can work for you let us have a look. Tell us what data you have and what issues you are facing and we will tell you what questions to ask and what solutions to seek. If we should not find a way how to use data science to solve your problem this service is free for you. Knoyd has separated fraudsters from reliable customers, determined music taste from brainwaves and told people their next holiday destination, before they knew it themselves. We can solve your challenge too...

  www.knoyd.com
  • Slovakia
  • 01.12.2015
  Close

  Ako som opus­til zamest­na­nie

  Hľadá investíciu

  Našou misiou je, aby ľudia na Slovensku a v Česku objavili v sebe víťaza, našli svoju vášeň a premenili ju na peniaze, aby sa vďaka tomu vydali na cestu svojich snov plnú radosti, prosperity a slobody. Pomôžeme ľuďom zložiť okovy a žiť život podľa svojich predstáv. Vlastníme know-how, ktoré sme vyskúšali v praxi, stojí za nim viac ako 10 ročné úsilie a drina,, získavanie skúseností od najúspešnejších ľudí sveta, zo zahraničných ciest, od absolvovania seminárov, workshopov, čítanie stovky kníh cez štúdium rôznych kultúr, princípov úspechu a prosperity, cez naše vlastné podnikateľské ťaženia. Toto všetko a oveľa viac čaká práve na Vás! Tvoríme internetové projekty a online kurzy. Organizujeme prednášky, workshopy, semináre a eventy. Vieme sprostredkovať podnikateľské príležitosti a taktiež pripravujeme knižné publikácie. Hľadáme lojálnych, šikovných a zanietených ľudí, plných energie, vášne a nadšenia z toho čo robia a chcú sa s nami podieľať na tomto skvelom projekte, preto či už si investor, webdeveloper, správca sociálnych sietí, marketér, grafik, animátor, copywriter, režisér alebo kameraman, tak radi budeme spolupracovať. Vykročte s nami na cestu za lepším životom! S úctou k Vašej genialite Andrej Juhaniak a celý tím

  https://www.facebook.com/akosomopustilzamestnanie/ akosomopustilzamestnanie.sk/
  • Slovensko a Česko
  • 02.06.2016
  Close

  Zľa­vo­MAP

  Hľadá investíciu

  Radi by sme ukázali našim návštevníkom najvýhodnejšie ponuky - zľavy v hľadanej lokalite na mape, či už ide o ubytovanie, jedlo alebo iné služby. Stretávame sa z pozitívnymi ohlasmi ľudí, avšak potrebujeme ich získať výrazne viac aby sme mohli začať naplno fungovať. Plánujeme rozšírenie aj do okolitých krajín a poskytovať služby aj navzájom medzi jednotlivými krajinami.

  www.zlavomap.sk
  • Slovensko
  • 19.02.2016
  Close

  Reac­tion Games

  Hľadá investíciu

  Reaction Game: Hit the color! je prvá zo série hier určených na trávenie nudných chvíľ v škole, na dlhých cestách, či pri čakaní na obed. Potrápte svoj mozog. Pozrite sa na daný "príklad" z druhej strany a prídite na riešenie. Na všetko však budete mať len pár sekúnd a so zvyšujúcim sa skóre Vám bude času ubúdať! Našim cieľom je vytvorenie veľkej série minihier , v ktorej si potrápite a rozviniete každú časť mozgu v rôznych smeroch.

  https://www.facebook.com/ptgamesstudio/
  • Hlohovec
  • 17.09.2016
  Close

  Cal­Seth engi­ne­e­ring

  Hľadá investíciu

  Naším cieľom je vybudovať úspešnú strojársku spoločnosť modernej doby založenú na ekologickej výrobe a spracovaní kovov a plastov, využívajúcu najmodernejšie softvérové a hardvérové zázemie.

  calseth.com
  • Hlohovec
  • 30.01.2016
  Close

  Blu­bery — dopl­nky s prí­be­hom

  Hľadá investíciu

  Cieľom našej značky Blubery a Blubery Home je vytvoriť komunitu, štýl a priestor pre milovníkov prírodného a ekologického materiálu - ľanu. Vytvoriť doplnky pre jedinečnú osobnosť každého nositeľa a doplnky do domácnosti pre zdravé a ekologické bývanie. Vytvárame autorské motívy, vzory, inšpirujeme sa prírodou, tradičným folkom a počúvame aj priania zákazníka. Ak chcete byť štýlový, riaďte sa so svojím jedinečným vkusom, nie podľa toho, čo vám diktujú vo výkladoch. Ak chcete byť ekologický, prestaňte o tom len hovoriť, čiňte sa :) Ak chcete byť ekologický aj štýlový, sledujte našu tvorbu. Ľan ....Tak jemný a vzácny, zároveň nedocenený. To najlepšie pre vaše zdravie, pokožku, zároveň našu prírodu. Náš cieľ? Vytvoriť pre vás ľanový domov. Zdravý, ekologický a štýlový. Veronika a Tomi Blubery

  www.sashe.sk/Blubery
  • Vrakúň
  • 12.09.2016
  Close

  Stick­Bubb­les

  Hľadá investíciu

  Stickbubbles je jednoduchá aplikácia, ktorá môže byť novou pomôckou online predajcom tovaru na Instagrame. Sociálna sieť Instagram ma neskutočne veľa uživateľov a predávajú na nej tovar značky ako Adidas, Nike, Puma, Fila, atď. V súčastnosti, pod každý obrázok, musia predajcovia písať informácie o obchodoch, referencie na web stránky, kontakty. Pomocou StickBubbles stačí, ak si s ňou odfotia modela s novým oblečením a na každé oblečenie nalepia bublinu s popisom tovaru, linkami na web, GPS pozíciami obchodov, kontakty, aktuálne zľavy. Všetky potrebné informácie budú proste spojené s obrázkom. Taktiež aplikácia môže osloviť teenegerov, ktorý si môžu svoje nálady a komentáre písať priamo do selfie. (Spôsob ako informovať priateľov, že robíte párty. Alebo dať vedieť kamarátkam o zľavách na oblečenie, ktoré označíte v selfie). Je taktiež možné vytvárať aj zašifrované bubliny. Business plán StickBubbles by bol založený na In-App nákupoch: - počet bublín, ktoré sa budú dať vytvoriť v obrázku - povoliť šifrované bubliny - použitie nálepiek podobne ako v aplikácií Viber - pridávanie reklamy pre firmy - pridávanie špeciálnych metadát, ktoré podľa polohy uživateľa budú informovať o najbližsích zľavách, obchodov, akciách v okolí. Momentálne je spravená Android verzia aplikácie, ktorá je dostupná na GooglePlay obchode. Aktuálne potrebujeme marketing, ktorý by silno posunul StickBubbles smerom k ľudom. Aby pochopili zmysel aplikácie a začali ju používať v praxi.

  play.google.com/store/apps/details?id=com.theredsunrise.stickbubbles
  • Bratislava
  • 13.09.2016
  Close

  Clouder.sk

  Hľadá investíciu

  Clouder je on-demand hudobná služba, pomocou ktorej môžu slovenskí a českí hudobníci prezentovať svoju vlastnú hudobnú tvorbu a rozširovať tak svoje hudobné publikum. Táto služba umožňuje objavovať, počúvať a zdielať novú alebo neznámu hudobnú tvorbu nemainstreamovych, undergroundových alebo amatérskych hudobníkov. Má za cieľ dopomôcť nádejným hudobným umelcom preraziť do širšieho povedomia, prip. dopomôcť zvýšiť ich trhovú hodnotu.

  https://www.clouder.sk
  • Košice
  • 09.09.2016
  Close

  Bag­Tow

  Hľadá investíciu

  Have you ever had your checked-in luggage lost by an airline? Have you ever lost your umbrella at a restaurant? BagTow is here to help you get your stuff back. By marking your possessions with your personal BagTow code, you’ll make it easy for people to return your things and we will make sure they won’t misuse your data. We’ve seen too many tears over lost possessions and we have had enough, which is why we created BagTow, to make it easy for people to give back what belongs to you!

  www.bagtow.com
  • Bratislava
  • 01.05.2016
  Close

  Goril­la Busi­ness

  Hľadá investíciu

  Gorilla Business sa snaží do sveta športu priniesť módu na úplne inej úrovni. Gorilla Business nie je len značka, je to hlavne zdravý životný štýl. Gorilla Business nechce byť len módna značka, chce byť aj sponzor športových podujatí a športovcov jednotlivo. Zamerať sa chce na konkrétne druhy športu. A to bojové umenia a silové športy typu fitness, bodybuilding, strongmen, street workout, gymnastics a podobne. Gorilla Business chce pomáhať športovcom dosahovať ich osobné ciele, ktoré si vo svojom živote stanovili. Najväčšie nároky kladie Gorilla Business na kvalitu, promptnosť a hlavne profesionalitu.

  www.gorillabusiness.eu
  • Slovensko
  • 30.07.2016
  • 2.000 €
  Close

  Ate­lier Hla­vi­na

  Hľadá investíciu

  Ateliér Hlavina sa stretáva s umelcami a ponúka ich umenie. Nie je to kamenný obchod, nie je to fyzický priestor, je to online galéria, ktorá Vám dovoľuje v pohodlí domova zakúpiť umenie, či už ako investíciu alebo radosť a tým zhodnotiť Vaše priestory známymi i menej známymi autormi. Ateliér Hlavina sa prezentuje virtuálnou formou a ponúka široký sortiment umenia - maľbu, grafiku, fotografiu, plastiku, úžitkové umenie či umelecké remeslo. Ateliér Hlavina chce osloviť čo najväčšie množstvo ľudí, osloviť ich intelek, podnietiť a rozviť vnímavosť, empatiu a intuíciu. Predať a dostať umenie aj tam, kde by človek povedal, že bude nedocenené, rozrastať a tvoriť zbierku umenia pre Vašu vášeň a zároveň časom zhodnotiť Vaše investície, to je cieľom projektu Ateliér Hlavina. V dohľadnej budúcnosti chceme začať zapožičiavať umenie na rôzne akcie a do showroomov. Oslovovať a objavovať viac a viac umelcov, či už mladých, starých, začínajúcich, známych, neznámych a ponúknuť im priestor na prezentáciu. A v neposlednom radne, Ateliér Hlavina chce spustiť jednu z prvých virtuálnych galérií na Slovensku pre prvé VR zariadenia.

  atelierhlavina.sk
  • Bánovce nad Bebravou
  • 26.04.2015
  • 15.000 €
  Close

  Roive­nue

  Hľadá investíciu

  Roivenue je nástroj na datovú analýzu predovšetkým pre ecommerce. Vďaka nášmu toolu sa budete lepšie orientovať vo vaších marketingových dátach a porozumiete tomu, ako vo vašom jedinečnom prípade spolupracujú jednotlivé marketingové kanály, a to offline aj online. Využívame dáta z troch zdrojov - marketingových platforiem, Google Analytics a interného systému klienta (či už CRM, OMS alebo ERP) a vstavanými analytickými nástrojmi ponúkame užívateľom hĺbkový pohľad na to, čo sa v ich firme naozaj deje. Atribučné modelovanie, Budget Optimizer alebo Customer story ("cesta zákazníka"). Roivenue si máte možnosť skúsiť na našom webe, stačí sa zaregistrovať a mi vám obratom udelíme prístup do demo verzie webovej aplikácie. Momentálne sa sústreďujeme predovšetkým na rast klientskej báze. Náš koncept je overený a aplikácia úspešne beží u niekoľkých klientov (referencie na webe). Najviac hodnoty vieme priniesť ecommerce výkonnostným agentúram, media agenturam a predovšetkým vačším eshopom. Máme odsledované, že Roivenue sa pri stredne vysokom marketingovom spende (nad 6 000 EUR / mesiac) zaplatí behom niekoľkých miesiacov.

  www.roivenue.com
  • Praha

  Chceš tie najlepšie infošky zo sveta Startitup?