Stolík vznášajúci sa ponad hlavy publika si na e-commerce konferencii nemôžeš nechať ujsť

  • Know-how od miliónových firiem
  • Okrem výnimočných zážitkov si návštevníci odnesú aj darček
Chlap a počítač
Ilustračná fotografia, E-commerce Bridge, Unsplash/Myriam Jessier
  • Know-how od miliónových firiem
  • Okrem výnimočných zážitkov si návštevníci odnesú aj darček

Spojenie online marketingu a e-commerce ti prinesie konferencia Ecommerce Bridge LIVE, ktorá sa bude konať 5. decembra 2023 v Bratislave. Tento špičkový marketingový event ponúkne nielen hĺbkové odborné znalosti, ale aj netradičnú zábavu v podobe kúzelníckej show.

Konferencia sa začína o 17.00 v A4 – priestore súčasnej kultúry. Networkingový formát akcie ti prinesie priestor diskutovať s rečníkmi a dozvedieť sa viac. Nenechaj si ujsť príležitosť stretnúť sa s piatimi poprednými expertmi na e-commerce. Môže ti to priniesť cenné informácie z odvetvia, v ktorom sa pohybujú. Vrcholom večera bude vystúpenie iluzionistu Petra Šestáka, ktorý svojou kúzelnou show pridá eventu jedinečný nádych.

chlap
zdroj: E-commerce Bridge

Zaujímavé prednášky plné cenných informácií 

Medzi hlavných rečníkov patrí Michal Pastier, známy slovenský marketér a autor Žltej knihy budovania značky. Jeho prednáška ti predstaví niekoľko nevšedných možností, ako inak pristúpiť k e-commerce a poradí tipy, ktoré by si pri podnikaní mohol využiť. 

Na pódiu sa objaví aj Ivan Mrena, marketingový riaditeľ Shoptetu, ktorý ti predstaví informácie zo zákulisia najväčšej e-shopovej platformy nášho regiónu. V jeho prednáške sa dozvieš čomu sa máš vyvarovať a čím sa naopak inšpirovať na ceste za svojim e-commerce snom.

Ďalším významným menom slovenského e-commerce sveta, je Andrej Kajan z ui42, ktorý zhodnotí čo sa v roku 2023 podarilo – top implementácie, ktoré priniesli pozitívny efekt – ako za vývoj, AI, PPC, SEO, UX. Určite využi aj jeho rady pre rok 2024. 

Milana Cidilo z 6Clickz sa zameria na efektívne využitie reklamy na sociálnych sieťach a predstaví najnovšie triky a stratégie v podnikaní. Krok po kroku vysvetlí proces tvorby kreatívnej stratégie od analýzy až po testovacie kampane a vyhodnotenie.

Poslednou prednášajúcou je Adéla Smrčková, dátová špecialistka na e-mail marketing firmy Smart Emailing. Počas svojej prednášky ťa prevedie po ceste od dát k ultra personalizovanému zážitku.

chlap a ľudia
zdroj: E-commerce Bridge

Zážitkový program plný nezabudnuteľných momentov 

Program doplní dynamická show Petra Šestáka, plná ohňových efektov, vizuálnych prekvapení a interaktívnych prvkov. Môžeš byť svedkom ohromujúcich trikov, ako je zmiznutie a objavovanie predmetov, či vznášajúci sa stolík. Vrcholom večera bude interaktívna časť, kde divák bude mať možnosť stať sa na chvíľu kúzelníkom, čím vznikne nezabudnuteľný a humorom naplnený program. 

Po oficiálnom programe ťa bude čakať skvelá afterparty, pri ktorej nebude chýbať skvelé víno či otvorený bar.

Konferencia ponúka aj live stream dostupný ihneď po skončení akcie a skvelú súťaž na záver, extra pre návštevníkov LIVE udalosti.

Ecommerce Bridge LIVE bude zavŕšením úspešnej série road-show, ktorá počas roka 2023 navštívila 9 miest po celom Slovensku a privítala takmer 1 000 účastníkov. Finálna zastávka v Bratislave má byť vrcholom celej série a poskytne návštevníkom nezabudnuteľný zážitok plný poznatkov, inšpirácie a neobyčajnej zábavy.

Zdroj: E-commerce bridge 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá