Súťaž Office roka 2017 má svojich finalistov. Prekrásne priestory, v ktorých budeš chcieť pracovať aj ty

  • Súťaž Office roka má svojich finalistov
  • Cieľom súťaže je ukázať a vyhodnotiť najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku
  • V druhom ročníku pribudli nové kategórie a víťaza vyberie odborná porota
office
facebook.com
  • Súťaž Office roka má svojich finalistov
  • Cieľom súťaže je ukázať a vyhodnotiť najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku
  • V druhom ročníku pribudli nové kategórie a víťaza vyberie odborná porota

Súťaž CBRE Office roka ponúka svojim víťazom prestíž a mediálnu pozornosť prostrediu, v ktorom možno pracuješ aj ty. Práve dnes oznámili organizátori finalistov súťaže, medzi ktorými nechýbajú veľké spoločnosti, no ani malé firmy. Tie sa môžu popýšiť krásnymi kancelárskymi priestormi, ktoré majú tú správnu atmosféru. O projekte organizátor Tomáš Hegedűš pre magazín Spojená Bratislava povedal:

„Súťaž Office roka organizujeme preto, aby sme spopularizovali tvorbu zdravého, efektívneho a moderného pracovného prostredia. Málo si to uvedomujeme, ale v práci trávime oveľa viac času ako doma. Zároveň máme čoraz viac takzvaných knowledge workers, čiže ľudí, ktorí pracujú hlavou. Prostredie kancelárií, kde sa zdržiavajú, by malo byť nevyhnutne čo najzdravšie. Je preto skvelé, že trend zlepšovania pracovného prostredia nastal aj v kancelárskych priestoroch, dlhodobo sa tomu nikto nevenoval.“

Tentokrát kancelárske priestory súťažia v niekoľkých kategóriách: Office roka 2017, Kancelária ako DNA firmy, Zdravá kancelária a Smart kancelária. O titul sa tento rok pobijú napríklad krásne priestory spoločnosti Baumit, ČSOB, Johnson´s Control Internation, IBM Slovensko alebo MADE BY VACULIK (všetkých finalistov nájdeš TU). Odbornú porotu tvoria rakúsky architekt Friedrich Passler, zakladateľ britského architektonického ateliéru Bogle Architects Ian Bogle, šéf divízie CBRE, Martin Pongratz, člen manažmentu spoločnosti Slovanet, Tomáš Jaššo a CEO spoločnosti Pixel Federation, Šimon Šicko. Víťaz má byť známy vo februári.

Víťazom minulého ročníka sa stali priestory spoločnosti IBM Slovensko a Tomáš Hegedűš o nich prezradil: „Prečo vyhrali priestory IBM? To je otázka na všetkých porotcov. Celkovo však bolo prihlásených vyše 60 kancelárií a prvá desiatka bola veľmi silná. Boli tam skutočne zaujímavé a kreatívne riešenia kancelárií. Na priestoroch IBM by som vyzdvihol to, že je to realizácia na obrovskej výmere, pracuje tam množstvo ľudí.

Priestory sú moderné, zdravé, atraktívne, podporujú spoluprácu. Navyše sa nachádzajú v novej budove Westend Gate s vysokým ekologickým hodnotením, ktorá je z veľkej časti obklopená zeleňou.“ Kto sa stane víťazom tento rok, to je ešte vo hviezdach, no už teraz organizátori hovoria o silnom ročníku. Od januára môže hlasovať aj verejnosť na tomto linku.

Zdroj: officeroka.sk, spojenaba.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech