Tabák tvrdí, že Pročko ju obťažoval: „Pýtal sa, ako to mám rada.“ Tvrdá reakcia poslanca

  • Romana Tabák tvrdí, že Pročko ju mal obťažovať
  • Ten to zásadne popiera, no vysvetľuje jednu vec
Romana Tabák, Jozef Pročko
Romana Tabák, Jozef Pročko, TASR/Jaroslav Novák
  • Romana Tabák tvrdí, že Pročko ju mal obťažovať
  • Ten to zásadne popiera, no vysvetľuje jednu vec

Portál Topky.sk upozornili na závažné obvinenia Romany Tabák na adresu opozičného poslanca Jozefa Pročka. V jednom z jej najnovších príspevkov na sociálnej sieti závažne obviňuje poslanca Jozefa Pročka, ten však jej tvrdenie odmieta.

Romana Tabák vo svojom príspevku tvrdí, že Pročko ju v minulosti se*uálne obťažoval. Jeden z jej fanúšikov jej položil otázku: „Šťavnaté stehná? Je to pravda, že vás Pročko obťažoval? Video koluje po TikToku.“ Tabák mu na túto otázku dala jasnú odpoveď.

„Áno, veľmi nepríjemná skúsenosť. Ospravedlnil sa mi. Na Bôriku v roku 2021 na parkovisku, keď som išla domov, pýtal sa, ako to mám rada, že určite mám rada se*, že aké mám šťavnaté stehná. Približoval sa ku mne a bol ako zmyslov zbavený, smradľavý, až mi bolo zle. Riešilo sa to aj na Úrade vlády, kde mi povedal, že on je tým známy, že má s tým problém a nie som jediná,“ napísala Tabák.

Podľa jej slov o tom hovorila v parlamente so svojimi kolegami a vie o tom veľa ľudí. „Pročko je jeden narušený človek a nemá čo robiť v politike,“ dodala.

K celej situácii sa vyjadril aj samotný Jozef Pročko. Vo svojom statuse na sociálnej sieti píše: „Romana Tabak si na svojej stránke sama položila otázku, ktorá sa týkala mňa a sama na ňu aj odpovedala. Vraj som sa k nej smradľavý približoval na parkovisku na Bôriku a ako zmyslov zbavený som ju obťažoval.“ 

Vysvetil, že to „nie je to pravda“. „No priznávam sa k jedinej veci. Počas jednej schôdze sme mali jeden z mnohých konfliktov, kedy som reagoval na jej absurdné vyjadrenia a nesúhlasil som s ňou. Povedala mi, že som primitív, ktorý skrachoval a nevie hrať divadlo, tak teraz robím divadlo v parlamente. Priznávam, moja reakcia bola tiež ostrá a povedal som jej, že ona s jej postavou a stehnami tiež radšej mala robiť sumo. Hneď som sa jej však ospravedlnil. Čo Tabak aj priznala.“

Ďalej napísal, že jej nikdy nedával žiadne návrhy a ani ju nikdy neobťažoval. „To by mi v živote ani nenapadlo,“ dodal.

Pročko priložil aj reakcie svojich kolegov, ktoré sedeli pri nich v parlamente a vtedajšieho vedúceho Úradu vlády. Richard Nemec: Jožo a Romana si boli od prvej chvíle vo vlasoch. Jožo vždy vtipne protirečil Romaniným výplodom, čo ju vedelo vytočiť do vysokých obrátok. Romana sa nás ako prvé po príchode do parlamentu spýtala, či sa robia testy na drogy a na alkohol.“

„Michal Šipoš: Sedel som na každej koaličnej rade a nikdy sme neriešili žiadne obťažovanie nikoho z koalície ani opozície. Nie je pravda, čo Romana Tabak tvrdí,“ píše poslanec v príspevku.

Zdroje: Topky.sk, FB/Jožo Pročko NRSR Slovensko

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá