Takto ušetríš. Viac ako 10 vecí, ktoré na Pohode dostaneš zadarmo

  • Pohoda je jedným z najlepších a zároveň aj jedným z najdrahších festivalov na Slovensku
  • Ale platiť tu nemusí za všetko
  • Okrem stanového mestečka máš zadarmo aj hygienické potreby a ešte niečo navyše
TASR
  • Pohoda je jedným z najlepších a zároveň aj jedným z najdrahších festivalov na Slovensku
  • Ale platiť tu nemusí za všetko
  • Okrem stanového mestečka máš zadarmo aj hygienické potreby a ešte niečo navyše

Trenčianske letisko sa tento víkend mení na festivalový kotol. Okrem toho, že lístky sú už niekoľko týždňov beznádejne vypredané, vieš ich kúpiť na sociálnych sieťach alebo rôznych portáloch za skutočne rozmanité ceny. Niekedy dokonca veľmi premrštené. O tom, ako sa to s predajom lístkov po oznámení smutného „SOLD OUT“ vyvíjalo sme písali tento týždeň.

Čítaj TU>>>Zháňaš lístky na vypredanú Pohodu? Daj si pozor na podvodníkov

View this post on Instagram

Dobré ráno z letiska Trenčín :) Praktické rady, nie len pre festivalových nováčikov si môžete prečítať tu: www.pohodafestival.sk/…/prakticke-rady-nie-len-pre-festival… Noci budú chladnejšie a môže sa vyskytnúť aj dážď, tak si nezabudnite zbaliť aj teplé a nepremokavé veci. Cestu k nám si môžete spríjemniť aj týmto playlistom: https://open.spotify.com/playlist/3ergLyxXO0Z2hGdDiHk3e4… Prajeme vám šťastnú cestu a vidíme sa už o chvíľu :) EN: Good morning from the airport of Trenčín :) You can read practical advice (not only for festival newbies) here: https://www.pohodafestival.sk/…/practical-advice-not-only-f… The nights will be colder and there can be a rain too, so don't forget to pack warm and waterproof clothes. During your travel to the festival, you can listen to our playlist here: https://open.spotify.com/playlist/3ergLyxXO0Z2hGdDiHk3e4… Have a safe trip, see you soon :) #pohoda2019 #pohodafestival #seeUsoon #Day1

A post shared by PohodaFestival (@pohodafestival) on

Preto je dobrou správou, že organizátori mysleli aj na to, ako ušetriť návštevníkom peniaze. „Na Pohode je zadarmo v prvom rade stanové miesto, ktoré je na mnohých festivaloch spoplatnené,“ hovorí PR a Media Director Festivalu Pohoda Anton Repka.

Okrem toho máš zadarmo aj všetky sociálne zariadenia, vrátane spŕch s teplou vodou. Tých je na festivale už naozaj dostatok. Za 23 rokov fungovania sa Pohoda vyprofilovala na jeden z najlepších festivalov v Európe z hľadiska hygieny. Toto ocenenie dostali už viackrát po sebe.

Určite si so sebou nenos ani sprchový gél, gél na vlasy alebo zubnú pastu. Tých by malo byť takisto vďaka Pohodovým spoluprácam dostatok.

Zadarmo máš pitnú vodu, ktorá je zabezpečovaná z cisterien. Samozrejmosťou je festivalový bulletin s mapou celého letiska. Jednorazové pršiplášte tento rok tiež padnú vhod. Festival ponúka bezplatne aj opaľovacie krémy. Či ich na tomto ročníku využiješ, je otázne. Z hygienických vecí dostaneš aj hygienické vložky a tampóny.

Super čítanie ti zaručí časopis .týždeň, ktorý prichádza na Pohode dokonca so špeciálnym festivalovým číslom. Dostaneš ho tiež v stánku .týždňa zadarmo. Rovnako ako aj iné denníky (Denník N, …)

V zmysle udržateľnosti si takisto nemusíš hneď kupovať oblečenie s festivalovým logom. Stačí, ak si prinesieš vlastné, ideálne čisté a suché tričko a vďaka novinke Altermerch máš možnosť urobiť si vlastné čokoľvek. Upcycling je veľmi dobré riešenie prevšetkých odporcov fast-fashion a fanúšikov práve tej slow. Nažehľuj a maj originálne Pohoda festivalové oblečko zadarmo.

Užívaj Pohodu, využi, čo sa dá ale hlavne bude v pohode. Toto máš zadarmo a nikto ti to nevezme.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech