Táto značka vyčistí Bratislavu. Za každý načapovaný liter vyzbiera vrece odpadkov

  • Tierra Verde je značka bezobalovej ekologickej drogérie
  • V rámci nových čapovacích stanovíšť v Yeme prisľúbila, že pomôže s upratovaním hlavného mesta
  • Za každý liter načapovanej drogérie vyzbiera a vyseprajuje vrece odpadu
Ilustračný obrázok (unsplash.com/pixabay.com)
Ilustračný obrázok (unsplash.com/pixabay.com)
  • Tierra Verde je značka bezobalovej ekologickej drogérie
  • V rámci nových čapovacích stanovíšť v Yeme prisľúbila, že pomôže s upratovaním hlavného mesta
  • Za každý liter načapovanej drogérie vyzbiera a vyseprajuje vrece odpadu

Každý z nás vyprodukuje ročne 427 kilogramov komunálneho odpadu, zrecyklujeme však iba 36 % z neho. Jednou z možností, ako znížiť svoju tvorbu odpadu, je aj nákup v bezobalových obchodoch a drogériách. Miesto množstva plastov a obalov, nádoby na produkty recykluješ, používaš znova a znižuješ tak svoju záťaž na prírodu.

Značka Tierra Verde patrí medzi najznámejšie značky čapovanej drogérie a najnovšie sa rozhodla prispieť k lepšiemu životnému prostrediu novou kampaňou. Ako oznámili na svojej facebookovej stránke, za každý načapovaný liter Tierra Verde v predajniach Yeme vyzbiera spoločnosť v Bratislave vyzbiera a vyseparuje jedno vrece odpadkov.

„Máme pre teba ponuku!Začni tvoriť menej odpadu a my na oplátku očistíme tvoje mesto. Ako? Prejdi na čapovanú ekodrogériu od Tierra Verde. Pri každom nákupe ušetríš až 60g plastov a my navyše za každý načapovaný liter vyzbierame vrece odpadu v bratislavských uliciach,“ vyjadrila sa značka.

Máme pre teba ponuku!🤔Začni tvoriť menej odpadu a my na oplátku očistíme tvoje mesto.🤝Ako? Prejdi na čapovanú ekodrogériu od Tierra Verde. Pri každom nákupe ušetríš až 60g plastov a my navyše za každý načapovaný liter vyzbierame vrece odpadu v bratislavských uliciach. ♻️Príď si vyskúšať naše nové plničky ekodrogérie v Yeme. Event➡️ Nové plničky ekodrogérie Tierra Verde v YemePS: Nezabudni si priniesť svoju fľašu.😊

Gepostet von TIERRA VERDE s. r. o. am Donnerstag, 21. November 2019

Spomínaná akcia bude prebiehať do 30. novembra a nové plničky sa budú postupne po obchodnej sieti presúvať. 25.11 – 26.11 ich nájdeš na Námestí SNP, 27. – 28.11. zase v Panorama City a 29. – 30.11. na Tomášikovej. Značka odporúča priniesť si vlastnú nádobku, aby sme sa vyhli zbytočnému odpadu.

Začiatky v roku 2008

Ekodrogéria Tierra Verde, ktorá samú seba označuje ako československú značku, začala fungovať ešte v časoch, keď bolo zero waste v našich končinách ešte iba v plienkach. Od tej doby zdokonalili svoje receptúry aj zloženie výrobkov. V ich ponuke nájdeš netoxické pracie a čistiace prostriedky značky YELLOW & BLUE, výrobky z BIO bavlny, alternatívne dámske hygienické pomôcky aj výrobky na starostlivosť o telo.

Okrem predajní Yeme kúpiš čapovanú drogériu značky Tierra Verde aj v obchodoch u Vážky, v drogérii Mydlinka či v METRE.

Zdroj: Tierra Verde

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech