K tejto húpacej sieti nepotrebuješ žiaden strom

  • Vynovená hojdacia sieť Panama Banana ti spríjemní deň kedykoľvek a kdekoľvek.
behance-net2-1024x681
behance.net
  • Vynovená hojdacia sieť Panama Banana ti spríjemní deň kedykoľvek a kdekoľvek.

Leto sa blíži! Čo takto pripraviť sa naň s touto novou hojdacou sieťou? Na rozdiel od iných hojdacích sietí, táto nepotrebuje dve podporné žrde či stromy, čím ti výrazne zjednoduší život. Vďaka svojmu dizajnu, ktorý pripomína zakrivenú základňu lode, sa pohojdáš na akomkoľvek mieste. Agota Romsaite, ktorá túto novinku navrhla, chcela, aby Panama Banana bola pohodlná a ľahko použiteľná

zdroj: behance.net

Vďaka zakrivenému tvaru drevených latiek, ktoré tvoria základ lehátka, si naň môžeš ľahnúť kdekoľvek a jednoducho sa pohúpať. Celkový dizajn bol inšpirovaný tvarom surfu, a tak je tento doplnok perfektný na pláž. Stred lehátka je spevnený silnými polyesterovými popruhmi, ktoré poskytujú maximálny komfort pri ležaní a sú nadizajnované tak, aby sa nedotýkali zeme. Týmto sa predchádza zvyčajnému zašpineniu, ktoré je typické pre ležanie na pláži.

zdroj: behance.net

Avšak, keď ťa už prestane baviť nečinne ležať a dostaneš chuť zabaviť sa pri nejakej aktivite, stačí lehátko prevrátiť a vznikne improvizovaná futbalová bránka. Vďaka tejto vlastnosti dizajnérka nazvala lehátko je flexibilné, vhodné pre aktívny relax a bez problémov sa dá využiť aj v parku či na zadnom dvore.

zdroj: behance.net

Už len ostáva dúfať, že lehátko bude na trhu ešte pred letom.

zdroj: inhabitat.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK