Tep­lá­ky zaží­va­jú come­back! Na Kicks­tar­te­ri vyzbie­ra­li už viac ako 100 tisíc

Rišo Néveri / 9. júla 2015 / Tools a produktivita

Pohodl­né, ale mód­ne. Kom­bi­ná­cia, o kto­rú sa mód­ni návrhá­ri sna­žia od nepa­mä­ti. Rie­še­nie je však jed­no­duch­šie, ako si mys­líš. Tep­lá­ky! Nie tie vyťa­ha­né, pri­dl­hé, dera­vé, čo máš na doma ale tep­lá­ky na mie­ru, z kva­lit­nej lát­ky a vhod­né do spo­loč­nos­ti. Aspoň to tvr­dí fir­ma, kto­rá sa na ne pokú­si­la zís­kať 15 000$. Dosta­la však 742% cie­ľo­vej sumy. Wau.

Firma Public Rec z amerického Chicaga uspela na Kickstarteri až v nečakanej miere. Ich "formálne" tepláky zožali obrovský úspech a získali firme vyše 7 násobok cieľovej sumy. Cieľom bolo vyzbierať od záujemcov 15 tisíciek dostali ich však vyše 110. Kampaň ale zďaleka nekončí. Uzatvorí sa až 18. Júla. Zach Goldstein, ktorý s nápadom prišiel tvrdí, že na trhu mužského oblečenia je diera. Počas vysokej školy bol veľký fanúšik teplákov, ale nevedel nájsť také, ktoré by mu sadli. Zistil, že mamine tepláky mu sedia najviac - tu zrejme zistil, že to chce riešenie.

 

"Muži sú čoraz aktívnejší. Čiara medzi prácou a zábavou sa v živote postupne stráca a vzniká priestor pre oblečenie, ktorého na trhu chýba - vzniká priestor pre nás."

 

 

Nejedná sa pravdaže o klasické tepláky. Spomínané nohavice sú určené "na celý deň a každú udalosť". Do práce, domov, na nákup, či do baru. Vnútorný šev nohavíc je z pophodlnej látky a v nohaviciach sa budeš cítiť úplne inak ako v teplákoch. Sú zúžené a majú falošný zips, čím vytvárajú dojem formálnosti a elegancie. Z diaľky si ich možno spletieš s nohavicami od obleku. Aspoň to tak tvrdí výrobca...

 

 

Pre prvých 100 záujemcov, ktorí projekt podporili stáli nohavice 86$ dolárov. Tento počet sa však neuveriteľne rýchlo vypredal a nohavice ako odmenu za podporu projektu už dostaneš za 95$. Môžeš  si ich kúpiť v 3 farbách: čiernej, sivej a tmavomodrej. Tvorcovia si ich nevedia vynachváliť. 18 mesiacov sú ich každodenným oblečením a sú maximálne spokojní.

 

 

Zdroj: kickstarter.com

Pridať komentár (0)