Títo chalani založili v Bratislave pravý rybí trh! Nájdeš tu kvalitné a čerstvé ryby z celého sveta

  • MyFish prináša do Bratislavy trochu prímorskej atmosféry.
  • MyFish prináša do Bratislavy trochu prímorskej atmosféry.

Väčšina z nás už pravdepodobne počas cestovania narazila na nejaký rybí trh a jeho nezameniteľnú atmosféru. No na Slovensku sa predaj čerstvých rýb spája najmä so supermarketmi.

MyFish sa rozhodli to zmeniť a založiť v bratislavskom Fresh Markete naozajstný a poctivý rybí trh. Nájdeš tu tradičné ryby ako kapre, pstruhy, či tuniaky. No v ponuke majú aj exotickejšie kúsky z celého sveta vrátane kyrfény veľkej, plachetníka a morského čerta.

foto: FB/MyFishSK

Okrem chladených rýb predávajú aj mrazené morské plody. Základom je čerstvosť. Ryby sú na ich pultoch často už dva dni od výlovu.

Sme vďační technickému vývoju, rýchlosti a kvalite služieb, zaručujúcich stále lepšie a lepšie podmienky transportu tohto veľmi rýchlo sa kaziaceho prírodného produktu. Vďaka dômyselnému systému distribúcie sa rozmanitý sortiment exotických i tradičných rýb a darov mora priamo z prístavov a špeciálnych akvakultúr dostane pomocou lodí, lietadiel i nakladných vozidiel bezpečne uskladnený na ľade k našim spotrebiteľom z mnohých krajín sveta a to mnohokrát skôr, než do dvoch dní od výlovu,” tvrdí MyFish na svojej stránke.

foto: FB/MyFishSK

Základ úspechu je v tom, že majitelia MyFish berú predaj rýb ako svoje poslanie. O každej rybe ti vedia povedať všetko dôležité a ak máš záujem, naučia ťa aj to, ako správne rybu filetovať.

“Nezaoberáme sa ničím iným, takže sa tomu venujeme ozaj naplno. Môžeme si teda dovoliť vyberať medzi dodávateľmi, hľadať stále nových tak, aby sme zaistili tú najväčšiu čerstvosť a kvalitu za dostupnú cenu. Veríme, že sa nám to vráti v spokojnom zákazníkovi a dôjde k naplneniu nášho poslania,”

 

foto: FB/MyFishSK

MyFish je dôkazom toho, že Slováci majú o kvalitné potraviny záujem. V porovnaní so supermarketmi sú malou rybou ( ;) ), no dokážu im konkurovať  kvalitou, čerstvosťou a osobným prístupom ku zákazníkom. Určite sa oplatí ich navštíviť.

foto: FB/MyFishSK

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech