Tohtoročný MobCon v Bratislave bude stáť za to: Meno prvého spíkra sľubuje konferenciu ako hrom!

  • 27.5.2016 sa na FIIT STU v Bratislave opäť uskutoční jedna z najväčších konferencií zameraných na mobilných vývojárov, dizajnérov a startupy.
Screen Shot 2016-03-11 at 10.57.52
  • 27.5.2016 sa na FIIT STU v Bratislave opäť uskutoční jedna z najväčších konferencií zameraných na mobilných vývojárov, dizajnérov a startupy.

Podujatie, na ktoré sa celoročne tešia mnohí talentovaní ľudia zo Slovenska, ponúkne tento rok podľa slov organizátora Samuela Pokorného naozaj našlapaný, čoho dôkazom je hneď prvé meno, ktoré vyšlo na povrch. Prvým spíkrom tohtoročného MobConu je George Berkowski, autor bestselleru „How to build a billion dollar App“ a úspešný biznismen, ktorý má za sebou celú radu svetových aplikácií.

Celá konferencia je delená na sekcie: Vývoj, Dizajn, Biznis a Financovanie. Je zameraná na osobný kontakt, vzdelávanie z reálneho života a zábavný spoločenský program podporujúci networking.

V rámci nej vystúpi niekoľko zaujímavých a inšpiratívnych osobností z prostredia mobilného biznisu. Je to pre každého šikovného Slováka skvelá príležitosť, ako stretnúť ľudí, ktorí sú špičkou vo svojom fachu a ako sa od nich niečo naučiť.

Minuloročný MobCon sa vydaril nad očakávania, preto by si s registráciou nemal dlho váhať. Mená, ktoré sa minulý rok na konferencii predstavili vzbudili obrovský záujem a tento rok by mal nastavenú latku ešte prekročiť. Mená spíkrov až na jedného síce ešte organizátori neprezradili, ale môžeš si byť istý, že to bude opäť obrovský zážitok.

A ešte jedna dobrá správa. Prvých 50 zaregistrovaných má lístok za zvýhodnenú cenu – 25 eur. Zaregistrovať sa môžeš na stránke konferencie.

titulná foto: mobcon.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech