TOP aplikácie, ktoré by ti nemali ujsť

  • Môžeš byť jeden z prvých, ktorý sa dozvie o týchto aplikáciach. Čoskoro sa môžu stať globálne známymi ako Facebook alebo Snapchat. Nenechaj nič náhode a stiahni si ich aj ty.
iphone-6s-34
  • Môžeš byť jeden z prvých, ktorý sa dozvie o týchto aplikáciach. Čoskoro sa môžu stať globálne známymi ako Facebook alebo Snapchat. Nenechaj nič náhode a stiahni si ich aj ty.

Často sa stane, že len málo ľudí natrafí na tú top aplikáciu predtým, než sa stane totálne najpoužívanejšou. Niekedy treba na milión stiahnutí dobrá reklama.

Gary Vaynerchuk hovorí: „Keď bol Vine uverejnený, pozrel som sa okolo seba na ľudí, ktorí sa s ním hrali a zistil som, že ho musím ovládnuť tiež. Povedal som zamestnancom, aby skončili s hocičím, čo robili, stiahli si Vine a naučili sa s appkou pracovať. Chcel som, aby o nej každý vedel čo najviac.

Toto bol príklad, človeka, ktorý sleduje okolie, aby vedel ako prvý, čo je IN a čomu treba venovať veľkú pozornosť ešte predtým, ako o tom bude vedieť napríklad tvoj kamarát. My ti prinášame aplikácie, ktoré majú veľmi veľkú šancu stať sa známymi.

 

Anchor

 anchor

Anchor má vysokú šancu stať sa „Twitterom zvuku“.

Anchor je aplikácia, ktorá ti umožňuje nahrávať a zdieľať zvukové správy. Reč je jedna z najdôležitejších spôsobov komunikácie a keď k tomu pridáme aj našu ľudskú lenivosť, ktorá niekedy nemá hraníc, dostaneme sa k sociálnej sieti, do ktorej iba zdieľame hovorené slovo. Táto aplikácia ma veľkú šancu sa stať dôležitou hlavne kvôli jednoduchému používaniu a odpovedaniu. Jediná nevýhoda je, že ak chcete vedieť všetko, čo sa v správe nachádza, musíte si ju celú vypočuť. Ak máš dostatok času, tak by to pre teba nemal byť problém.

 

Musical.ly

Musical.ly

Asi si to ešte na Slovensku nepostrehol, ale v Amerike táto aplikácia naberá na sile hlavne medzi 7 až 13 ročnými deťmi. Ak nesleduješ TOP aplikácie zadarmo v App Store, táto je 18., čo znamená, že predbehla už Soundcloud, Twitter, Reddit, Pinterest a Amazon.

Musical.ly je aplikácia, ktorá ti umožňuje vytvoriť krátke video seba, ako spievaš (alebo sa snažíš spievať). Podľa zdrojov v Amerike, je táto aplikácia jediná, ktorá by mohla priamo konkurovať Snapchatu, čo je dosť silné tvrdenie. Možno sa čoskoro aj u nás dozvieme, či je to pravda.

 

Peach

Peach

Peach používa „magické slovíčka“ na vygenerovanie obsahu. Niečo ako Twitter + Slack.

Je to aplikácia na odosielanie správ a aktualizovanie statusov, obrázkov, gifov a na kreslenie. Používa „magické slovíčka“ – ktoré umožňujú pridávať geolokáciu, akú pesničku počúvaš alebo aj náhodnú fotku zo svojej galérie. Teda niečo ako Twitter + Slack. Síce to nevyzerá na prevratnú aplikáciu, určite sa ju oplatí sledovať aspoň jedným okom. Možno sa vyvinie na niečo trochu iné ale s rovnakými základmi.

 

After School

AfterSchool

After School mi veľmi pripomína Facebook v tom, že tiež vyrástol iba zo sociálnej siete univerzity. After School ti poskytuje anonymné a súkromné odosielanie správ pre študentov rovankej vysokej školy. Na prihlásenie sa do skupiny sa musíš autorizovať buď cez Facebook alebo pomocou školského ID. Zatiaľ je známa len v Amerike. Uvidíme, možno sa bude aplikácii natoľko dariť, že bude konkurovať Facebooku.

 

Miitomo

 Miitomo

Miitomo je prvá aplikácia od Nintenda, kde si vytváraš Mii – tvoje virtuálne „ja“, ktoré používaš na komunikovanie s kamarátmi. Taktiež môžeš vytvoriť karty, na ktorých bude citát a tvoje Mii a zdieľať ich na iných sociálnych sieťach.

 

Ďalšie super aplikácie

Tieto aplikácie sa malinkým postrčením, môže taktiež stať veľmi známymi. Treba im dať šancu a uvidíme.

Kik – super platforma pre komunikovanie pre ľudí vo veku od 13 do 25 rokov. Môže časom prekvapiť.

Wattpad – Táto aplikácia je známa hlavne medzi dievčatami v Amerike. Pracuje veľmi dobre s veľkým obsahom, napríklad článkom alebo knihou.

Zdroj fotografií: itunes, play.store,

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK