Toto je najkrajšie odberné miesto na Slovensku. Pri čakaní na výsledky si môžeš pozrieť stovky slovenských umeleckých diel

  • Biznis centrum Poštová je moderná budova, ktorá v Žiline vyrástla v roku 2019
  • Dnes je najkrajším odberným miestom na Slovensku
  • Pri čakaní na výsledok testu sa môžeš kochať umeleckými dielami
poštová žilina
Odberné miesto v Žiline, Facebook/Poštová 1
  • Biznis centrum Poštová je moderná budova, ktorá v Žiline vyrástla v roku 2019
  • Dnes je najkrajším odberným miestom na Slovensku
  • Pri čakaní na výsledok testu sa môžeš kochať umeleckými dielami

Biznis centrum Poštová je moderná kancelárska budova, ktorá bola dokončená v roku 2019. Táto budova je prvá dokončená v novej biznis zóne a jediná kancelárska budova v porovnateľnom štandarde v Žiline.

Ako sa uvádza na oficiálnej stránke, centrum ponúka vysokú variabilitu kancelárskych priestorov, pričom projekt budovy vychádza z konceptu modernej a trvalo udržateľnej stavby.

V posledných týždňoch sa však toto žilinské biznis centrum ponúka aj odberné miesto. Ako informuje regionálny portál Žilinak, testovanie pravidelne prebieha v átriu budovy. Čakanie na výsledky testu si môžeš spríjemniť umením. Čaká tu na teba viac ako 300 umeleckých diel, ktoré ti pohladia dušu. Svoj dočasný domov tu našla galéria Genius Loci.

Kúsok kultúry na Poštovej 🎨 Pri čakaní na výsledok antigénového covid testu sa môžete v jednej z čakacích miestností…

Posted by Poštová 1 – Žilina on Friday, 5 March 2021

Luxusné biznis centrum si už nesie ocenenie

Moderné biznis centrum v Žiline patrí pod záštitu spoločnosti Reinoo, ktorá sa venuje developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností.

Ako uvádzajú na svojej stránke, dôležitým aspektom pri ich projektoch je aj ekológia. Vždy sa teda snažia hľadať vhodné ekologické riešenia, ktoré si však stále zachovajú modernú myšlienku.

Poštová 1 sa nachádza v širšom centre Žiliny. Budova sa môže pýšiť aj ocenením, ktoré sa jej podarilo získať. Jedná sa o prestížne ocenenie Vydavateľstva Eurostav VISIO 2020 – za najlepší čin v oblasti udržateľnosti v architektúre a vo výstavbe.

poštová žilina biz's centrum testovanie slovensko
zdroj: Reinoo

Nezištná pomoc od spoločnosti

Luxusné biznis centrum plné kancelárií sa však otvorilo verejnosti a dnes ho môže navštíviť každý, kto sa objedná na testovanie na Covid-19.

Práve spoločnosť Reinoo, ktorá stojí za vznikom tejto budovy, ponúkla mestu priestory bezplatne už počas prvého kola testovania v novembri 2020, uvádza Žilinak.

Spoločnosť sa do akcie rozhodla zapojiť pár desiatok hodín pred začatím celoplošného testovania. Obyvateľom Žiliny a mestu pomáha Reinoo úplne nezištne.

„Sme veľmi radi, že aj my môžeme prispieť našimi priestormi, prostriedkami a prácou k spoločnému boju s touto ťažkou situáciou. Toto všetko robíme zadarmo ako pomoc mestu a jeho obyvateľom,” vysvetľuje generálny riaditeľ spoločnosti Milan Dubec pre Žilinak.

Uverejnil používateľ Poštová 1 – Žilina Nedeľa 24. januára 2021

 

Testovanie je perfektne zvládnuté

Spoločnosť svoje prostriedky aj zamestnancov zapojila tak, aby odberné miesto spĺňalo všetky podmienky. Odberné miesto sa teší úspechu a spokojnosti obyvateľov mesta. Dva odberné tímy dodnes otestovali viac než 11 000 Žilinčanov, ale aj niekoľko stoviek ľudí z iných okresov.

Testovanie na tomto mieste je viac než pohodlné. Pre všetkých, ktorí sa tu rozhodnú otestovať, je po celý čas k dispozícii kaviareň a aj celá kapacita parkoviska pri biznis centre.

Uverejnil používateľ Poštová 1 – Žilina Piatok 5. marca 2021

Okrem toho si každý objednaný môže pri čakaní na výsledok vychutnať kúsok kultúry. Totižto, v jednej z čakacích miestností sa nachádzajú umelecké diela, ktorými sa môže každý objednaný pokochať. Ako centrum informovalo na svojom Facebooku, tieto diela sa v budúcnosti budú dať aj kúpiť.

O tom, že je testovanie zvládnuté perfektne, svedčí aj živé video, ktoré vysielajú prostredníctvom Facebooku. Vďaka videu si každý obyvateľ Žiliny môže pozrieť, koľko ľudí čaká na testovanie. 

Ako Žilinak uvádza, spoločnosť Reinoo, teda vlastník biznis centra, poskytuje na vlastné náklady personálne pokrytie, zabezpečenie, poskytnutie a prispôsobenie priestoru, energie, dezinfekciu a likvidáciu odpadu.

Tieto náklady na organizáciu šiestich testovacích víkendov odberného miesta sa doteraz vyšplhali na 15 000 €. Práve spomenuté aspekty, od zabezpečenia až po príjemné prostredie, pridávajú aspoň trochu optimizmu do ťažkých dní súčasnosti.

Zdroje: Žilinak, Facebook, Reinoo

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech