Trenčianska Amerika a Blízky východ v Bratislave. Spoznaj TOP podniky, ktoré ti pobláznia chuťové poháriky

  • Slovenské gastro sa prebudilo po zimnom spánku
  • My sme ti priniesli najlepšie podniky za tento mesiac
arabeskabistro
reprofoto: Instagram/arabeskabistro,amcoffee_ba
  • Slovenské gastro sa prebudilo po zimnom spánku
  • My sme ti priniesli najlepšie podniky za tento mesiac

Colette Jadore 

O Colette si už mohol na našom webe počuť. Úplne oprávnene sa dostala aj do nášho výberu. Tento podnik je skutočným unikátom na slovenskej gastroscéne lebo priniesli autentický parížsky gastrobutik do centra Bratislavy. Za prepracovaným projektom stoja dvaja podnikatelia: 27-ročná majiteľka Michaela Budáčová a jej priateľ z Francúzska Anthony. 

colette
zdroj: Startitup

Okrem toho, že sa v jednom stretli skvelí majitelia a prevádzkari, príjemný interiér a perfektná lokalita, tak kvalita jedla vôbec nezaostáva. Jedlá si tu nebudeš chcieť len vyfotiť na Instagram, ale fakt vyhrotené chute ťa donútia nechať tanier vždy prázdny. 

Ak by si chcel okúzliť svoju polovičku, tak Colette je práve ideálny príklad správneho rande pri pohári vínka. Dojem na teba urobia aj skutočne luxusnými dezertmi. Ceny sa pohybujú od 16,9 eur za hlavné jedlo a okolo 15 eur za predjedlá. 

AM Coffee

V bratislavských Slnečniciach vyrastá čoraz viac zaujímavých prevádzok. Jednou takou je aj kaviareň AM Coffee, ktorá funguje už od roku 2021. Adam a Miška majú len 23 rokov, to im však nebránilo si splniť sen v podobe vlastnej kaviarne. Skúsenosti, ktoré nadobudli na hotelovej škole, ale následne aj v praxi pretavili do malej útulnej kaviarni s výberovou kávou. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa AM Coffee (@amcoffee_ba)

Produkty, ktoré majú v ponuke, starostlivo vyberajú, aby spĺňali najlepšiu možnú kvalitu. Kávu na mlynčekoch berú od lokálnych pražiarní. Aktuálne majú na mlynčeku kávy od špičky v pražení, Goriffee roastery. Okrem toho však majú aj pestrú ponuku limonád alebo domácich koláčikov. 

Ceny sú na aktuálny stav trhu naozaj prijateľné a vieš si tu dať cappuccino za 2,60 eur, limonádu za 3,80 eur alebo koláčik za 4,1 eur. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá