Trendy v športovom stávkovaní: Čo by ste mali robiť a čomu vyvarovať

stavkové kancelárie
Freepik

Ak ste nadšenec do športového stávkovania a žijete vaším obľúbeným športom, tak potom je tento článok určený práve vám. Pravdepodobne ste sa ako tipéri stretli s rôznymi návodmi ako dosiahnuť v stávkovaní čo najlepšie výsledky.

Avšak na internete, ale aj v kolektíve ostatných stávkarov sa môžete stretnúť s rôznymi rozšírenými názormi a trendmi na kurzové stávkovanie, ktoré nemusia byť tie najlepšie. Takéto neoverené rady vám skôr uškodia a môžu priniesť straty finančných zásob.

Trendy v športovom stávkovaní

Azda najpopulárnejším trendom v športovom stávkovaní, ktorý uznávajú aj profesionáli je dôsledné sledovanie štatistík a analýz, bez ktorých by bolo vaše tipovanie márne. Tieto podrobné analýzy zápasov, štatistiky výhier a prehier hráčov ponúkajú takmer všetky stavkove kancelarie na svojich online platformách. Okrem nich, tieto štatistiky nájdete aj na špecializovaných stránkach o športe, alebo porovnávacích stránkach, ktoré sa venujú kurzovému stávkovaniu.

Čo musíte robiť, aby ste boli úspešní

Každý z nás sa chce pochváliť úspechom. Na to, aby ste boli úspešní v tak nepredvítateľnom odvetví ako je stávkovanie na šport, sa nemôžete spoliehať len na šťastenu. Spoľahnite sa aj na svoje znalosti športu, intuíciu a v neposlednom rade aj na nasledovné tipy, ktoré vás posunú bližšie k úspechu.

Analýzy a štatistiky

Ako sme už spomenuli, základom kurzového stávkovania sú analýzy a štatistiky, ktoré by ste mali pravidelne sledovať. Tento trend nie je novinkou, ale pravidlom, bez ktorého sa nezaobídu ani profesionálni stávkari ako napríklad Parlay Patz, Billy Walters alebo Tony Bloom.

Buďte sebavedomí

Venujte sa svojmu obľúbenému športu tak, aby ste ho poznali čo najlepšie a verili v mužstvo alebo hráčov tak, ako veríte vo svoj úspech. Riskujte v rámci svojich možností a udržte svoje emócie na uzde. Profesionálni hráči odporúčajú rozmýšľať pred podaním stávky strategicky (vypracujte si finančný plán podľa výšky stávky v prípade prehry, aby ste vedeli, koľko ste ochotní vložiť do stávky z rozpočtu).

excited-three-male-friends-watch-sport-tournament-have-bated-breath-during-dangerous-moment-bite-crisps-popcorn-pizza-sit-yellow-sofa-living-room-soccer-fans-with-beer-football-supporter
zdroj: Freepik

Čomu by ste sa mali vyvarovať

Rád a tipov ako stávkovať, plánovať a analyzovať zápasy je niekoľko, rovnako aj ako nie práve tých najlepších odporúčaní, ktorým by ste mali oblúkom vyhnúť. Aby ste neboli po najbližšom zápase sklamaní, odporúčame vám vyvarovať sa týmto najbežnejším chybám.

  1. Nedodržiavanie rozpočtu (bankroll management) a limitov (navyšovanie stávok o viac ako 5 %)
  2. Prehnaná reakcia na výhru v poslednom zápase (ak mužstvo vyhrá zápas, automaticky to neznamemá, že táto výhra sa bude opakovať)
  3. Spoliehanie sa na šťastie gambléra (šťastie je súčasťou hazardu, avšak profesionálni gambléri sa na to nikdy nespoliehajú)
  4. Uzatváranie príliš veľa stávok bez stratégie (stávkujete raz na jeden zápas, potom na iný, nemáte naplánovú stratégiu a rozpočet)
  5. Myšlienka, že sa cez noc stanete milionárom (toto je snom asi každého z nás, ale spoliehať sa na to v kurzovom stávkovaní je obrovská chyba)
  6. Nechávate sa ovplyvniť núteným marketingom stávkovej kancelárie (kancelárie vnucujú im výhodné kurzy, nenechajte sa oklamať žiarivými ponukami)
  7. Uzatváranie stávok na základe vašich citov a nálad, namiesto rozumu
  8. Ignorovanie analýz (analýzy, štatistiky, matematické myslenie, logika – to všetko musí byť súčasťou vašej stávkovacej stratégie)
  9. Uzatváranie stávok len v jednej stávkovej kancelárii (stávkové kancelárie ponúkajú výhodnejšie a menej výhodné kurzy, nakupujte tie najlepšie, hľadajte pre vás výhodnú kanceláriu, nie je pravidlom, že musíte stávkovať iba v jednej)

Čo dodať na záver? 

Okrem prostého šťastia sa pri hazarde musíte spoliehať najmä na svoje skúsenosti, šikovnosť, znalosť športu na to, aby ste sa mohli tešiť viac z výhier ako prehier. Ak vyradíte najčastejšie chyby zo zoznamu uvedeného vyššie v článku, kurzové stávkovanie sa môže zmeniť nielen na zábavu počas voľného času, ale dokonca aj na serióznu formu finančného príjmu.

young-hispanic-man-supporting-soccer-match-using-smartphone-sitting-by-christmas-decor-home
zdroj: Freepik

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá