Turnaj RFA v Ostrave ponúka súboj Dávida s Goliášom

Format 1920×1080 V2
RFA

Organizácia RFA odhalila na svojom Instagrame takmer kompletnú fight kartu na svoj tretí turnaj, ktorý sa uskutoční v Ostrave. Už klasicky uvidíme kombináciu siedmich MMA zápasov a štyroch súbojov v postoji.

Zápas Dávida s Goliášom. Tak by sa dal charakterizovať hlavný duel ostravského turnaja medzi Goranom Reljičom a Vojtěchom Garbom. Skúsený Goran, ktorý je veterán UFC a bývalý šampión KSW, má na svojom konte aj skalp Attilu Végha. Pre Garbu to bude životná šanca vyletieť vo svetovom rebríčku.

Hlavným zápasom v postoji bude český súboj medzi Brichtom a Rajnochom. Domáci Rajnoch je po výhre v prestížnej ruskej organizácii ACA, kde v 2. kole po krásnom kolene porazil súpera na technické KO. Ako domáci tak vyzve českú hviezdu Lea Brichtu, ktorý je na vlne šiestich výhier v rade a z toho všetky dokázal ukončiť pred limitom. Súboj sa bude odohrávať v postoji pod pravidlami Real Fight, čiže fanúšikovia sa budú môcť tešiť na kvalitné prestrelky.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RFA (@realfight.arena)

Po cennom skalpe Milana Ďatelinku sa postaví Nenad Avramovič proti ďalšiemu domácemu fighterovi Davidovi Hoškovi. Avramovič umlčal celú NTC arénu, keď v 1. kole gilotínou ukončil Ďatelinku. David Hošek je na víťaznej vlne a jeho posledná prehra bola práve proti Milanovi Ďatelinkovi. Uvidíme, či MMA matematika bude fungovať a Avramovič získa ďalší cenný domáci skalp.

Postojové zápasy sľubujú parádne prestrelky. Do ďalšieho boja ide Jakub Benko. Jeho súboje zaručujú dych berúce prestrelky. Po tom, ako si vyslúžil ocenenie za zápas večera, ho čaká víťaz Svetového pohára WAKO K1 Pavol Šach. V postoji sa predstaví aj boxer Robo Racz v súboji s ostravskou legendou Lukášom Tvrdým. Ďalší súboj generácií uvidíme aj v zápase Igora Daniša s Dávidom Dvořáčkom.

Pod pravidlami MMA sa predstaví aj 85. ľahkej váhy Lutterbach, mladý talent Herajn, Jozef Jaloviar a mnoho ďalších. Premiérovo uvidíme zápas pod pravidlami Real Boxing (box v malých rukaviciach), v ktorom sa predstavia Martin Prázdny a Aleksandre Gogoladze. Na ostravský turnaj sa môžete tešiť už 23. júla.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá