UPSTAGE: Ako vybudovať biznis, ktorý ťa bude baviť

  • Neprešlo veľa času od poslednej panelovej diskusie a my sme tu s novou. Zaujímaví hostia, ktorí stoja za zaujímavými projektami ti prídu dať cenné rady. Tak si príď po poriadnu dávku inšpirácie. Už v stredu 21.06.2017 o 19:30 v Satori Stage.
finalfinal4
archív Startitup
  • Neprešlo veľa času od poslednej panelovej diskusie a my sme tu s novou. Zaujímaví hostia, ktorí stoja za zaujímavými projektami ti prídu dať cenné rady. Tak si príď po poriadnu dávku inšpirácie. Už v stredu 21.06.2017 o 19:30 v Satori Stage.

Témou budúcej panelovej diskusie je: Ako vybudovať biznis, ktorý ťa bude baviť. A prečo práve táto téma? Lebo sme presvedčení o tom, že je dôležité robiť to, čo každého napĺňa. A ak to tak nie je, treba to zmeniť :). Naši hostia ti povedia, čo robia a ako sa im podarilo nájsť prácu, ktorá ich navyše baví. A koho sme pre teba vybrali?

 

Prvým hosťom je Barbora Szalai, ktorá si založila Koun. Jej zmrzlinový sen si plní v Bratislave, kde otvorila jednu z najvychytenejších zmrzlinárni na Slovensku. O tom, že KOUN je top kvalita svedčia aj dlhé zástupy ľudí a prekvapujúci fakt, že ľudia sú ochotní kvôli tomuto sladkému pokušeniu stáť aj polhodinu. Aby si Barborka splnila svoj sen išla študovať zmrzlinárčinu až do Talianska. Čo všetko musela spraviť preto, aby sa dostala tam kde je? Ak prídeš, tak sa dozvieš.

foto: Alexandra Valková

Druhým hosťom je Dominik Hopjak s Crossfit Bratislava. Dominik, chcel ukázať efektívnu formu cvičenia aj ostatným ľudom, a tak sa stal z jeho hobby aj biznis. Dominik založil najpopulárnejšiu a najznámejšiu sieť gymov na Slovensku a robí na 100 percent to, čo ho baví.

foto: instagram.com/dominik_hopjak 

O Lujze Bubánovej, ktorá je naším ďalším hosťom, si už určite počul. Je spoluzakladateľkou služby Divano, ktorej sa podarilo úspešne expandovať do sveta. Jej najnovším počinom je však YouFirst, umelá inteligencia pre influencerov na Youtube. Jej hnacím motorom sú však emócie.

foto: Facebook.com/Lujza Bubanová

Posledným hosťom je Adrián zo Zelenej pošty. Tento projekt môžeme nazvať aj pošta 21. storočia. Vďaka Zelenej pošte vyriešiš svoje zásielky v pohode, elektronicky aj z pohodlia domova. Adrián sa stará o celý chod tohoto projektu a stále vymýšľa nejaké novinky. Najnovšie inovovali systém štátnej elektronickej schránky.

foto: archív Adrián Csuba

Určite sa príď pozrieť. Okrem super diskusie si môžeš s nami potom pokecať a dať pivo/víno. Tak čo, vidíme sa v stredu 21.6.2017 o 19:30 v Satori Stage? Všetky info nájdeš aj na evente Facebooku TU a lísky si môžeš kúpiť TU.

Ďakujeme našim partnerom Slovenskej sporiteľni, Sygicu, Launcheru a SBA

Live stream Ako zbohatnúť na streetfoode TU a na Ako svojim podnikaním mením Slovensko k lepšiemu TU.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech