„Úrad vlády zhorí v plameňoch!“ Matovičovi aj prezidentke sa vyhráža anonym. Chce ich demisiu, inak prídu „krvavé časy“

  • Výhražným letákom sa zaoberá okrem polície aj Slovenská informačná služba
  • Anonym dáva vládnym predstaviteľom čas na odstúpenie do konca marca
  • Inak sa vyhráža likvidáciou áut či budov
čaputová, matovič
TASR/Jaroslav Novák
  • Výhražným letákom sa zaoberá okrem polície aj Slovenská informačná služba
  • Anonym dáva vládnym predstaviteľom čas na odstúpenie do konca marca
  • Inak sa vyhráža likvidáciou áut či budov

Úrad vlády zhorí v plameňoch! Vy ste nám tu nastolili režim chaosu a teraz vám ukážeme chaos v pravom slova zmysle.“ Takýto text stojí v liste plnom vyhrážok na adresu vládnych predstaviteľov.

Anonymní autori žiadajú vyhrážkami vládu o demisiu do 31. marca. Neznáme osoby hrozia likvidáciou budov či áut. Výhražným letákom sa zaoberá okrem polície aj Slovenská informačná služba. Zisťujú, či nejde o možný teroristický útok. Informoval o tom spravodajský portál televízie Joj noviny.sk, ktorý listom disponuje.

Rektor UK Števček: Je neakceptovateľné, aby štát diktoval, čo sa bude študovať a čo nie

Anonym sa vládnym predstaviteľom vyhráža, že ak neodstúpia, postupne začnú likvidovať nielen budovy, ale aj autá a iný majetok. „Čakajú vás kruté a krvavé časy. Nepomôže vám nikto, máte málo ľudí na to, aby vás pred nami ochránili,“ uvádza autor letáku.

Ako priblížil portál, odkaz je adresovaný nielen vláde, ale aj prezidentke. „Máme kontakty s adresami aj prechodnými vás všetkých vrátane vašich rodín, armádnych predstaviteľov a celej zostavy polície. Pre prípad, že tak neučiníte, sme pripravení ísť do krvavého boja za slobodu!“ píše sa v liste. 

Hra na Čierneho Petra vo vláde začala. Prezidentka prezradila, ako by postupovala v prípade demisie Matoviča

Slovenská informačná služba vo svojom stanovisku uviedla, že sa spolu s Policajným zborom intenzívne venuje hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok.

Zdroje: Noviny.sk, SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech