V Bratislave sa otvára nové vegánske bistro. Už v minulosti si ich street-food ľudia zamilovali

  • Na Kamennom námestí v Bratislave fungovali už nejaký ten rok a sú známou firmou nielen pre vegánsku komunitu
  • Vegan Kiosk teraz oznámil veľké novinky, zo stánku sa presťahovali do novej, príjemnej prevádzky
vegan kiosk (1)
Vegan Kiosk/archív Lukáš Pavelka
  • Na Kamennom námestí v Bratislave fungovali už nejaký ten rok a sú známou firmou nielen pre vegánsku komunitu
  • Vegan Kiosk teraz oznámil veľké novinky, zo stánku sa presťahovali do novej, príjemnej prevádzky

Značka Vegan Kiosk bude toto leto oslavovať piate narodeniny. Ide o jeden z prvých street-foodov, ktorý pred rokmi zakotvil na Kamennom námestí v Bratislave a vegánskou kuchyňou si dokázali získať aj mäsožravcov. 

Ešte minulé leto tím Vegan Kiosk-u oznámil, že na tejto adrese končín a chystá niečo nové. Dočkali sme sa, obľúbený street-food otvoril prevádzku v hlavnom meste na ulici Grösslingová 11.

zdroj: Nový Vegan Kiosk. Foto: archív Lukáš Pavelka

V piatok už prebehla neoficiálna otváračka, priateľská warm – up párty. Od pondelka bude prevádzka fungovať v plnom režime. 

„Veľmi sme sa snažili, aby bolo všetko čo najlepšie. Vizuál, funkčnosť a hlavne príjemné prostredie. Najdôležitejšie je však úroveň, chuť a kvalita produktov, ktoré ponúkame. Na to sme si vždy dávami veľký pozor a nebude to iné ani teraz,” oznámil tím Vegan Kiosk-u.

zdroj: Vegan Kiosk na Grösslingovej ulici v Bratislave. Foto: Lukáš Pavelka

Vegan Kiosk bol v našom hlavnom meste vôbec prvým vegánskym pouličným jedlom, ktoré si získalo množstvo verných zákazníkov nielen z radov vegánov. Ide o vyváženú, no najmä kvalitnú gastronómiu. Tím prevádzky si zakladá na tom, aby pri varení používali minimum polotovarov, základ jedál tvoria čerstvé suroviny. 

Ochutnať tu môžeš napríklad VegDog za 3,90 eur, Papa Americano burger za 6,50 eur, veg Burrito za 5 eur či Veg Wrap za 4,50 eur.

VEGAN KIOSK: Robíme to úprimne, z lásky k našim zvieracím kamošom.

„Úprimne povedané, išlo o zďaleka najlepší  streetfood, aký som kedy mal! Personál je super láskavý a pozorný, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám. Dôrazne odporúčam každému vyskúšať CTJB Burguer, ktorý je jednoducho vynikajúci! Toffunaise a guacamole omáčky sú tiež bezkonkurenčnou pochúťkou. Tiež gazpacho bolo naozaj chutné, prvýkrát som zjedol gazpacho, aj keď je to národné jedlo, kde bývam. Prekročil moje očakávania vo všetkých aspektoch, stojí za to každý cent,” opísal svoju skúsenosť s Veg Kioskom zákazník Guilherme.

zdroj: Vegan Kiosk/Lukáš Pavelka

„Najlepšie veganské street food, aký som kedy mal. Môj priateľ a ja sme náhodou prešli malou poličkou. Menu nie je príliš veľké, ale stačí si len vybrať. Odporúčam každému, kto navštívi Bratislavu, aby vyskúšal Double Burger. Bolo to super chutné,” napísala zákazníčka Ülle.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech