V známej prevádzke v srdci Slovenska ponúkajú netradičný burger. Zaujme hlavne sfarbením

  • Tiffany Favorite Food nájdeš v centre mesta Banskej Bystrice
  • Od konca júna zaradili do letnej ponuky novinku aj pre vegetariánov
  • Originálny burger s wasabi zatiaľ ponúkajú iba na mesiac
Wikimedia (Spiritia), Tiffany Favorite Food
Wikimedia (Spiritia), Tiffany Favorite Food
  • Tiffany Favorite Food nájdeš v centre mesta Banskej Bystrice
  • Od konca júna zaradili do letnej ponuky novinku aj pre vegetariánov
  • Originálny burger s wasabi zatiaľ ponúkajú iba na mesiac

Tiffany Favorite Food patrí medzi populárne prevádzky rýchleho občerstvenia v Banskej Bystrici. Reštauráciu nájdeš na Námestí SNP a ponúka všetky klasiky, ktoré dnes už k fast foodu neoddeliteľne patria. V ponuke má burgre, zemiačiky či domáce omáčky. Ak si chceš dať niečo zdravšie nájdeš tu aj šaláty a chuť na sladké zaženieš palacinkami.

Letnú sezónu sa prevádzka rozhodla zahájiť novinkou v podobe vegetariánskeho burgru. Vsadili pritom na celkom netradičnú receptúru wasabi burgru. Ochutnať ho máš možnosť od 30. júna a za jeden takýto kúsok zaplatíš 6,20 eur.

Predovšetkým sme chceli potešiť vegetariánov, ale samozrejme aj mäsožravcov. V tomto teple tiež celkovo ľudia uprednostňujú viac zeleninu a my sme im ponúkli kompromis, dať si burger a zároveň zeleninu,“ vyjadrili sa majitelia reštaurácie pre Startitup. 

Od zajtra máme pre Vás túto vegetariánsku divočinu!!! Takže tešíme sa na Vás…wasabiiiiiii!✌😉🔥#tiffanyfavoritefood #wasabi #welcometothehell #food #foodporn #banskabystrica

Gepostet von Tiffany Favorite Food am Sonntag, 30. Juni 2019

Nový typ tradičnej americkej pochúťky je zatiaľ iba v skúšobnej verzii a ponúkať ho budú len mesiac. Ak sa ti už teraz zbiehajú slinky, radšej rýchlo utekaj do prevádzky. Jasné, že ak sa burger medzi zákazníkmi uchytí a spopularizuje, majitelia nebudú váhať zaradiť ho aj do stálej ponuky.

Medzi žemľami nájdeš namiesto mäsa syr halloumi, sú v ňom paradajky, baklažán, nakladaný zázvor a wakame riasy. Už spomínané wasabi dokresľuje jedinečnú chuť spolu s majonézou. Ak budete mať cestu, treba vyskúšať a my prajeme dobrú chuť!“ pozývajú majitelia.

Netradičné burgre sa na slovensky stávajú čoraz rozšírenejšími. Medze svojej grastronomickej fantázie otestovala aj reštaurácia Jump Street v Bratislave.

Už si mal burger s jedlým zlatom? V Jump street ti ho naservírujú v čiernych rukavičkách

Svoju originálne sfarbenú čiernu žemľu posypali jedlým zlatom. Všetko to servírujú na keramickom čiernom podnose a svojim hosťom k nemu dávajú aj čierne rukavičky. Zlato má 24-karátov, je jedlé, netoxické, má certifikát pravosti a spĺňa všetky hygienické normy a pravidlá.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech