Vegan Kiosk na Kamennom námestí v Bratislave zatvára. Chystá však novinky

  • Na Kamennom námestí v Bratislave už fungujú nejaký ten rok a sú známou firmou nielen pre vegánsku komunitu
  • Na konci augusta na tejto adrese v bratislavskom Starom Meste končia
  • Vegan Kiosk však z Bratislavy neodchádza. Sťahovať sa bude na nové miesto
archív Vegan Kiosk
  • Na Kamennom námestí v Bratislave už fungujú nejaký ten rok a sú známou firmou nielen pre vegánsku komunitu
  • Na konci augusta na tejto adrese v bratislavskom Starom Meste končia
  • Vegan Kiosk však z Bratislavy neodchádza. Sťahovať sa bude na nové miesto

Vegan Kiosk oslavuje narodeniny. Sú to už tri roky, čo zakotvili na Kamennom námestí v Bratislave. Boli jednými z prvých, ktorí na toto miesto priniesli streetfood a vegánskou kuchyňou si dokázali získať aj mäsožravcov. Na svojej Facebookovej stránke uviedli, že chystajú zmeny.

View this post on Instagram

Sú to naše posledné narodeniny 🎉 na Kamennom námestí a chceme sa vám poďakovať. Podporu, ktorú ste nám celé 3 roky vyjadrovali, si nesmierne vážime a aj preto vás všetkých srdečne pozývame na oslavu 3. NARODENÍN🎂🎊🎈, ktorá sa uskutoční v piatok 26.7. od 18:00 priamo u nás vo @vegan_kiosk … Ako každý rok na vás čakajú cupcakes🧁, banana BREADS🥧, pivko či iný aperitív 🍾na účet podniku 😉 no a samozrejme, objednať si môžete burgre🍔 a iné vaše obľúbené jedlá kým budete vládať. 🌯 Veľmi sa na vás tešíme. 🥰 . . . #vegankiosk #vegankioskbratislava #anniversary #birthday #narodeniny #streetfood #streetfoodbratislava #veganstreetfood #veganstreetfoodbratislava #3.narodeniny #kamennenamestie #vsecispolu #dakujeme

A post shared by VEGAN_KIOSK (@vegan_kiosk) on

Lebo keď Vegan Kiosk, tak kdekoľvek!

Vegánska kuchyňa už v Bratislave je, ale stále jej nie je príliš veľa. Vegan Kiosk fungoval tri roky v stánku na Kamennom námestí a prišiel čas posunúť sa ďalej. Keď majú meno, je isté, že ľudia za nimi pôjdu hocikam.

Čítaj TU>>Slováci si obľúbili vegánsky burger, ktorý chutí ako mäso. V týchto prevádzkach si na ňom pochutnáš

Reagujeme na rekonštrukčné zmeny, ktoré sa na Kamennom námestí dejú a plánujú diať. Ľudia sa zaujímajú, pýtajú sa,“ hovorí manažér Vegan Kiosku. Výsledok je taký, že posledný augustový deň si môžeš dať svoj vegánsky pokrm v Kiosku posledný raz.

Posledná rozlúčka v noci

Po augustovej zatváračke však ešte stále nie je všetkým vegánskym dňom koniec. Počas celého septembra ich môžeš stretávať na rôznych vegan-friendly kulinárskych festivaloch a akciách v Bratislave. Zatiaľ sú plány také, že sa Vegan Kiosk objaví na Street Food Parku pred Starou tržnicou, na Dobrom trhu a tiež aj na pravidelnej obrovskej akcii všetkých vegánov, ktorými sú Vegánske hody.

Úplne posledný vegan burger si však naši zákazníci budú môcť na Kamennom námestí zjesť počas Bielej noci. Bude to 28.septembra. To bude naša labutia pieseň v starom priestore,“ prezrádzajú chalani z Vegan Kiosku.

O tom, kam sa zberajú, zatiaľ hovoriť nechceli. „Všetci sa pýtajú, ale rozhodli sme sa, že o tom budeme informovať v dostatočnom časovom predstihu,“ dodávajú.

My sme si však od Vegan Kiosk-ovej partie vyslúžili exkluzivitu, a tak sa o novej prevádzke tejto obľúbenej bratislavskej gastro partie dozviete od nás už čoskoro.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech