Veľký zásah kriminálky: Na „Seminarium“ sťahovali kukláčov z celého Slovenska

  • Policajti zasahujú od skorého rána
  • Akcia sa odohráva v Bratislave
  • V putách skončilo viacero ľudí
kukláč za rozbitým oknom
Startitup
  • Policajti zasahujú od skorého rána
  • Akcia sa odohráva v Bratislave
  • V putách skončilo viacero ľudí

Bratislavská krajská kriminálka rozbehla v skorých ranných hodinách veľkú protidrogovú akciu s krycím názvom SEMIARIUM.

„Policajti bratislavskej krajskej kriminálky spolu s policajtmi ďalších Krajských riaditeľstiev Policajného zboru, dnes od skorých ranných hodín zasahujú v rámci protidrogovej akcie s názvom ,SEMINARIUM‘ na viacerých miestach Bratislavského kraja,“ píšu policajti na webe.

V teréne je od skorého rána aj reportér Startitup Ivan Mego, podľa jeho informácií vtrhla zásahová jednotka do domu na Telocvičnej ulici v Bratislavskom Ružinove. Kukláči rozbili okno na prízemí domu, cez ktoré vošli do izby muža podozrivého z drogovej trestnej činnosti. 

Reportér sa zhováral aj so susedou zadržaného muža. Ta opísala, že o piatej ráno počula ranu a o pár sekúnd na to už podľa jej slov stáli s namierenými zbraňami proti nej.

 

„Musela som zdvihnúť ruky nad hlavu, opreli ma o kuchynskú linku a musela som držať ruky od seba. Povedali mi, že je to policajná akcia. Vysvetlila som im, že s tým nič nemáme. Potom som im urobila kávu,“ opísala okolnosti zásahu v dome na Telocvičnej ulici susedka.

Tá vysvetlila, že v dome, do ktorého policajti vošli, sú dva byty. V jednom býva ona a v tom druhom byte, na prízemí, býva muž, ktorého zadržali. 

Podľa informácií Stratitup zadržali policajti viacero ľudí. Medzi nimi má byť podľa susedov aj syn zosnulého exministra Františka Tótha. Toho vyviedli v putách práve z domu na Telocvičnej ulici. Ide o skutočne veľkú akciu, podľa našich informácií naň „sťahovali“ zásahové jednotky z celého Slovenska.

Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá