Vent: Vykričte svoje sťažnosti do sveta

  • Máte niekedy chuť vykričať všetko, čo vás štve? Chceli by ste sa len tak posťažovať či ponadávať si na prácu, školu alebo suseda? Tak nech sa páči.
image_1406237057.jpeg
  • Máte niekedy chuť vykričať všetko, čo vás štve? Chceli by ste sa len tak posťažovať či ponadávať si na prácu, školu alebo suseda? Tak nech sa páči.

Nástenky sociálnych sietí sú zahltené statusmi s pestrou škálou emócii. Kde inde by sa človek mohol v takej veľkej miere chváliť, deliť sa o radosti či starosti a predovšetkým sťažovať sa? Niekedy však ani sťažovanie nie je malina, hlavne ak máte v priateľoch šéfa alebo svokru a nechcete pred svojimi známymi vyzerať ako totálny negativista.

Sťažovanie môže v určitej miere filtrovať stres či flustráciu a priestor, kde sa mu môžete bezostyšne oddávať prináša apka Vent. V súčasnej dobe je k dispozícii na iOS a verzia pre Android je na ceste. Ako už názov appky napovedá, jej hlavnou funkciou je ventilovanie negatívnych pocitov užívateľa, ktorý sa nemusí báť, že ho bude jeho okolie odsudzovať. Nachádza sa totiž tam, kde pozitívne príspevky nemajú čo robiť.

Najväčšou výhodou Vent je, že zoznam kontaktov je bez obrázka a svoje zážitky zdieľate s úplne náhodnými užívateľmi, ktorí narazia na váš profil. Ten môže byť anonymný v takej miere, v akej to bude užívateľovi vyhovovať. K dispozícií je aj funkcia blokovania nevhodných či vulgárnych príspevkov.

Použitie aplikácie je jednoduché. Užívateľ si vyberie znázornenie svojej aktuálnej nálady z rôznych variant, napríklad: pokoj, hnev, zúrivosť a tesne pred odoslaním pridá krátky opis. Vo Vent môžete taktiež lajkovať a komentovať jednotlivé príspevky.

Sledovať môžete takmer kohokoľvek aj bez podmienky spriatelenia sa. V budúcnosti plánujú zakladatelia rôzne vylepšenia, chcú vytvoriť viac nových emócii či dokonca chat.

Účelom Vent je dať ľuďom priestor, kde sa zbavia všetkého zlého, čo im leží na srdci. To je efektívny spôsob ako sa zbaviť zlosti či znechutenia. Jednoducho sa posťažujete mase anonymných ľudí, ktorí budú mať pre nás pochopenie a prenecháte tak priestor pozitívnym myšlienkam.

 

 

 Zdroj: engadget.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK