Viac ako 10 000 demonštrantov v Londýne: “Celá pandémia je podvod. Vírus je lož, organizovaná Billom Gatesom“

  • Na londýnskom Trafalgarskom námestí sa zhromaždil obrovský dav na protest proti vládnym obmedzeniam proti Covid -19
  • Hromadná demonštrácia je jednou z niekoľkých, ktoré sa dnes konajú po celom svete
  • Na londýnskom Trafalgarskom námestí sa zhromaždil obrovský dav na protest proti vládnym obmedzeniam proti Covid -19
  • Hromadná demonštrácia je jednou z niekoľkých, ktoré sa dnes konajú po celom svete

Viac ako 10 000 konšpiračných teoretikov Covid-19, ktorí sa domnievajú, že vírus je podvod, sa zhromaždilo na londýnskom Trafalgarskom námestí, aby protestovali proti blokovaniu a očkovacím programom. Demonštranti na zhromaždení „Unite for Freedom“, ktoré sa začalo počas poludnia v hlavnom meste Anglicka, vyzývajú na „koniec vládnych lží“ a na obnovenie všetkých slobôd. 

Fotografie z protestu ukazujú, že ani jeden z demonštrantov na sebe nemá rúško a drží ceduľu, ktorá tvrdí, že celá pandémia je podvod. Prítomní boli Jeremy Corbyn Piers a konšpiračný teoretik David Icke, z ktorých posledný vyzval políciu, aby „prestala slúžiť psychopatom“ a pridala sa k tým, ktorí protestujú v prejave pred jasajúcim davom. 

zdroj: Youtube/Anna Brees/Screenshot

Masová genocída páchaná na obyvateľoch

Video zo scény ukázalo, že organizátori označujú vládu za „teroristov, ktorí vedú vojnu proti obyvateľom tejto krajiny“. Jeden z mužov vo videu hovorí: „Toto je politická agenda zameraná na spáchanie masovej genocídy na obyvateľoch. To je ich agenda. “ 

Na plagáte propagujúcom toto podujatie bolo uvedené: „Nič nie je dôležitejšie, pretože času je veľmi málo – vláda v septembri 2020 hlasuje o dvojročnom rozšírení ich mimoriadnych právomocí kvôli Covid-19. Prvých šesť mesiacov bola katastrofa – to nesmieme dovoliť pokračovať! Musíme zaujať stanovisko.“

Novinárka Sonia Poulton bola súčasťou protestov a na svojom Twitteri zdieľala video so žiadosťou o účasť na akcii.

 

Sonia Poulton vo svojom príspevku uvádza, že ľudia prišli na protest, aby bolo počuť ich hlasy. Nechcú, aby boli očkovania proti Covid-19 povinné, a zároveň nechcú nosiť rúška. 

YouTube a Facebook vymazal účty Davida Icke

Icke mal vystúpiť pred budovou parlamentu o 15-tej hodine miestneho času. V máji sa  po kontroverzných a nepotvrdených tvrdeniach o koronavíruse dostal na titulné strany všetkých miestnych médií. YouTube aj Facebook odstránili jeho účty s odvolaním sa na porušenie ich príslušných politík týkajúcich sa sporu o existencii Covid-19. V jednom rozhovore dokonca Icke navrhol, aby bolo očkovanie proti vírusu považované za fašizmus.

Koronavírus spojený s 5G

Brat Jeremyho Corbyna Piers je tiež známym konšpiračným teoretikom, ktorý chrlil tvrdenia, že koronavírus je prepojený s mobilnými sieťami 5G. V júni čelil obvineniam z účasti na podobných májových demonštráciách v Speakers Corner, Hyde Park, do ktorého sa zapojilo 50 ľudí. Tí porušili pravidlá blokovania.

zdroj: Yotube/Anna Brees/Screenshot

Mestská polícia venovala veľkú pozornosť polícii monitorovaniu demonštrácií a tento víkend napísala otvorený list organizujúcim protesty. Ten znie: „MPS si je vedomý, že na nadchádzajúci víkend štátnych sviatkov sa môže vo vnútorných alebo vonkajších priestoroch konať množstvo veľkých zhromaždení. MPS dôrazne odporúča ľuďom, aby sa nezúčastňovali žiadnych veľkých zhromaždení, aby ochránili seba a ostatných. Stále sme uprostred globálnej pandémie. “

Zdroj: Dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech