Strýc Food: Nedocenené gastro z Považia. Test ukázal, ktoré mesto ponúka svetovú kvalitu

play icon

Startitup rozdáva PREMIUM obsah na mesiac zadarmo. Vďaka tomu pre teba odomykáme aj tento PREMIUM diel Strýc Foodu. Využi do konca apríla túto bláznivú ponuku a získaj prístup k viac ako 75 000 webovým článkom a videám bez obmedzení a reklám.

Dlho ste nás, mnohí naši fanúšikovia, volali, aby sme prišli a otestovali prevádzky v mestách Považská Bystrica a Púchov. Rozhodli sme sa pre vás pripraviť diel, kde tieto dve mestá medzi sebou porovnáme a vyberieme za víťaza to, kde je gastro na vyššej úrovni. Aby to bolo fér, vybrali sme prevádzky, ktoré sú podobnej koncepcie.

Ktoré mesto na Považí má lepšie gastro? Koľko peňazí stál výber steakov, ktoré Strýcovi pripravili v Púchove? Mäso za koľko € ukrývajú chladničky púchovského steakhousu? Na akom mieste v Strýcovom rebríčku sa umiestnil burger z Považskej Bystrice? Do ktorej prevádzky na Považí by sa Strýco vrátil vždy, keď pôjde okolo? Ktorá prevádzka si svojimi špeciálnymi chuťami najviac získala Strýcovu pozornosť? Akú prílohu skúsil teraz prvýkrát k burgru? Ktorá burgráreň z Bratislavy nemá šancu konkurovať považskobystrickému burgru?

To všetko a ešte oveľa viac sa dozvieš v najnovšom diele Strýc Food.

Chceš ochutnať prevádzku podľa Strýc Food? Klikni na tento link a nájdi si tú svoju.

Poteš svojich blízkych našou Strýc Food zásterou alebo tričkom so zajícom, objednaj tu.