Vieme dátum predstavenia nového Samsungu Galaxy S6

  • Samsung konečne odhalil dátum predstavenia svojej novej vlakovej lode, ktorou chce opäť ohroziť pozíciu iPhonu 6 na trhu.
image_1423004111.jpeg
  • Samsung konečne odhalil dátum predstavenia svojej novej vlakovej lode, ktorou chce opäť ohroziť pozíciu iPhonu 6 na trhu.

 

1. marca 2015 chce Samsung na prezentácií „Galaxy Unpacked 2015“ v Barcelone odhaliť nový Samsung Galaxy S6. Čo sa týka technických parametrov novej vlakovej lode, tie nie sú presne známe. Podľa špekulácií by však mal byť vybavený 5,5-palcovým displejom Super AMOLED, 8 jadrovým procesorom Exynos 7420, 3GB RAM a nebude chýbať ani fotoaparát s 20-timi megapixelmi. Jedným z veľkých otáznikov je však aj materiál nového Samsungu, stále sa špekuluje o tom, či bude rám z plastu, alebo bude kovový.

 

 

Známe sú dokonca už aj ceny nového Samsungu. Predávať sa bude v troch pamäťových kapacitách 32, 64 a 128 GB a v štyroch farebných kombináciách: tmavomodrá, modrozelená, zlatá a biela. Čo sa týka cien, tak tie by mali byť nasledovné: 749, 849 a 949 Eur.

 

Na fotke je však vidieť smartphone so zakriveným displejom, čo by mohlo znamenať príchod novinky Samsung Galaxy S Edge. Nechajme sa prekvapiť, čo všetko ukáže Samsung svetu na „Galaxy Unpacked 2015“.

 

 

zdroj: gsmarena.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech