Vieš, s kým zorganizuješ najlepšiu párty na svete? S Uberom!

  • Organizuješ veľkú párty, večeru pre kamošov alebo svadbu? Uber ti pomôže!
image_1447744629.jpeg
  • Organizuješ veľkú párty, večeru pre kamošov alebo svadbu? Uber ti pomôže!

 

UberEvents je nová služba od populárneho Uberu, ktorá sa práve dostala do obehu. Doteraz bola dostupná v šiestich mestách ako beta a dovoľuje organizátorom najať si cez Uber šoférov pre hostí. 

Po tom, čo Uber predstavil možnosť využívať jeho služby ako donáškovú či doručovaciu službu je to tak ďalší krok k rozšíreniu narastajúceho impéria.

 

 

V UberEvents jednoducho vytvoríš udalosť a dostaneš odkaz. Tento odkaz pošleš všetkým účastníkom tvojej párty, ktorí potom do aplikácie napíšu priložený kód. Šófer ich vyzdvihne a zavezie, kam má.

Ty ako organizátor máš všetko pod kontrolou – napríklad určiť časový limit, kedy sú vozidlá dostupné, limitovať oblasť a nastaviť cenový limit. Ak tvoj hosť prekročí tento limit, zvyšná cena jazdy je na jeho účet. Po skončení akcie zaplatíš iba za hostí, ktorí naozaj na tvojej párty boli, resp. ktorí Uber naozaj využili. 

 

 

Podobnú službu ponúka aj konkurent Lyft. Lyft for Work je však prioritne zameraný na spoločnosti, hoci teda ponúka aj možnosť dopravy na párty či konferenciu.

Podľa NY Times donekonečna expandujúci Uber hľadá ďalšiu miliardu dolárov, pričom hodnota firmy sa pohybuje na úrovni okolo 70 miliard dolárov. Spoločnosť sa v súčasnosti zameriava na expandujúce trhy v Číne a v Indii. Služba UberEvents je zatiaľ dostupná len v Amerike, zo Slovenska sa žiaľ na cieľovú webstránku nedostaneš. Uber však nie je žiadny spomalenec a dá sa očakávať, že táto šikovná sranda bude čoskoro aj u nás. 

 

zdroj: mashable.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech