Vo finále ETA Awards 2014 aj slovenské zastúpenie

  • Medzi posledných šesť finalistov prestížnej medzinárodnej súťaže Event Technology Awards (ETA) zameranej na technologické inovácie na poli organizácie eventov a veľkých konferencií sa dostala aj slovenská digitálna agentúra e-trix.
image_1418043677.jpeg
  • Medzi posledných šesť finalistov prestížnej medzinárodnej súťaže Event Technology Awards (ETA) zameranej na technologické inovácie na poli organizácie eventov a veľkých konferencií sa dostala aj slovenská digitálna agentúra e-trix.

 

Miestenku na novembrové finále, ktoré sa uskutočnilo v Londýne, si v kategórii Best Event Website/Mobile Site získal e-trix prelomovou funkcionalitou administratívneho rozhrania a internetovej stránky bezpečnostnej konferencie GLOBSEC, najväčšieho podujatia svojho druhu v Strednej Európe.

 

“Verili sme si, že odvádzame špičkovú prácu, ale chceli sme si to potvrdiť aj u odborníkov globálneho dosahu,” hovorí o úspechu Marián Kurečko, hlavná postava e-trixu. “Postup do finále ETA nám ukázal, že aj malá spoločnosť dokáže zvládnuť významné zakázky ako GLOBSEC a to vďaka entuziazmu mladých kreatívnych ľudí.”

 

 

Na úspech s konferenčným webom chce e-trix nadviazať aj spoluprácou so startupom CONFI. Jeho mobilná aplikácia je určená tak pre organizátorov veľkých konferencií ako aj pre účastníkov, ktorým umožňuje pohodlnú orientáciu v programe s vlastným plánovaním, pokročilý sociálny networking, interakciu s prednášajúcimi, hodnotenia programu a speakrov a ďalšie funkcie.

 

Ján Lopušek, ktorý vedie vývoj aplikácie CONFI, do budúcnosti ráta s integráciou webových stránok a aplikácie s cieľom ponúkať konferečné riešenia globálnym klientom. “Našou víziou je vytvoriť platformu pre budúcu sociálnu sieť návštevníkov odborných konferencií. Potenciál takého nástroja pre organizátorov aj účastníkov je obrovský a ešte stále neprebádaný. Najväčšou pridanou hodnotou návštevy podujatia sú získané znalosti a najmä kontakty. My tvoríme nástroje pre lepšie spájanie ľudí.

 

CONFI má za sebou významné referencie v Srbsku, na Slovensku a v Českej republike, na podujatiach Belgrade Security Forum, Forum2000, Lawtech Europe CongressTatra Summit.

 

O spoločnosti e-trix:

Tím tvoria ľudia, ktorí rozmýšľajú o zajtrajšku. Každého, od dizajnérov, cez vývojárov a obchodníkov, až po editorov a producentov, vedie jedinečná vízia robiť digitálny svet lepším a meniť digitálne sny na realitu.

 

 

Počas dvoch rokov existencie, sa e-trix vyvinul do agentúry s bohatými skúsenosťami v oblasti strategických analýz, ktoré sú základom transformácie myšlienok prvotného konceptu do podoby reálnej technologickej implementácie v oblasti interaktívnych webstránok a mobilných aplikácií.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK