Vo Waze ťa najnovšie môže navigovať aj trio z Top Gear

  • Novinka v navigácií Waze poteší každého fanúšika skvelej relácie Top Gear.
top
  • Novinka v navigácií Waze poteší každého fanúšika skvelej relácie Top Gear.

Skalným fanúšikom automobilovej šou zrejme netreba predstavovať legendárne trio v zložení Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Práve tieto osobnosti boli viac ako desaťročie pevne speté s motoristickou reláciou Top Gear, ktorá vznikla vo Veľkej Británii, no obľúbilo si ju mnoho Slovákov. Objavil sa však konflikt medzi členom štábu a Clarksonom, čo viedlo k jeho nemilosrdnému prepusteniu. Spolu s ním napokon odišli aj jeho dvaja lojálny kolegovia. BBC sa pokúsila hviezdy Top Gearu nahradiť, avšak podľa ohlasov divákov, nie veľmi úspešne.

 

w

zdroj fotografie:smbp.uwaterloo.ca

Clarkson, Hammond a May sa pod krídlami Amazou pustili do výroby vlastnej šou s názvom The Grand Tour. Odvysielali sa zatiaľ len dva diely, avšak zdá sa, že táto trojica vie ako na to. Divácke ohlasy sú zatiaľ veľmi dobré a väčšina ľudí sa zhoduje, že nová šou plynule nadviazala na predchádzajúci Top Gear. Súčasťou podpory novej šou je aj využitie hlasov všetkých troch moderátorov v navigácií Waze. Túto novinku budeš môcť využívať až do 5. februára 2017.

„Odboč vpravo!“ Navigovať ťa bude May, Hammond a Clarkson

PERTH, AUSTRALIA - JULY 17: (L-R) Richard Hammond, Jeremy Clarkson and James May during a press event on July 17, 2015 in Perth, Australia. (Photo by Matt Jelonek/WireImage)

zdroj fotograie:huffingtonpost.co.uk

Hlasy slávnych ľudí nie sú v navigácií žiadnou novinkou. V minulosti bolo možné pri šoférovaní počúvať pokyny Arnolda Schwarzeneggera, Shaquille O’Neala a veľa iných. Ak si sledoval túto reláciu v minulosti v pôvodnej anglickej verzii, jazdu s Waze a hlasmi z Top Gear si určite užiješ.

Ak si chceš vychutnať Clarksona, Hammonda a Maya v navigácií stlač najprv ikonku lupy, následne v bočnej ponuke vstup do nastavení cez symbol ozubeného kolieska. Potom nájdi sekciu Zvuk, zvoľ Jazyk hlasu a z ponuky vyber English (UK)- Clarkson, Hammond & May. Potom už len počkaj pokým navigácia stiahne hlasové inštrukcie, ktoré sú pochopiteľne len v anglickom jazyku. Na ohlasovanie pokynov sa potom budú spoločne podieľať všetci traja členovia tímu v zdanlivo náhodnom poradí. Ak si chceš spestriť svoju jazdu určite by si mal túto možnosť využiť, kým je ešte čas.

zdroj:ubergizmo.com zdroj titulnej fotografie:telegraph.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech